Douglas

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Alapozó ecset a vékony felvitelért és a tökéletes bőrfelszínért. Primer, arckrém, illetve folyékony alapozó felviteléhez ajánljuk.

Toncs20

Korcsoport: < 18
2020. május 23.

Imádom nagyon jó és szép ecset! Jól lehet vele dolgozni és minőségi, puha a "szőre".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 23.

allitse19

2020. május 13.

Szerettem volna egy ilyen ecsetet is, így mikor megláttam, hogy akciós, azonnal lecsaptam rá. Folyékony alapozót használok általában, így ha azt akarom, hogy természetes hatású legyen a finise, akkor ehhez az ecsethez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Odriuss

2020. április 17.

Én is akció keretében vettem meg, pont alapozó ecsetet kerestem, szerintem a célra megfelelő, a szintetikus szálak kellően hosszúak, nem tapad meg benne annyira az alapozó, jut az arcomra is :) Ha ezzel viszem fel az alapozót és nem a kezemmel, akkor jobb lesz a fedésre akár egy rétegben is, bár én nem sminkelek annyit, így nekem ár érték arányban teljesen megfelelő. A megjelenése szép, esztétikus, a nyél színe elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 1.

Úgy megörültem, hogy ecsetvédővel együtt volt csomagolva, de ez az örömöm nem tartott sokáig, mert a műanyag annyira rá volt szorulva az ecsetre, nagyon meg kellett küzdenem vele, végül olló segítségével kiszabadítottam, így a védő műanyag áldozatul esett...
Az ecset elegáns megjelenésű a fémes antracit szürke műanyag nyelével, minőségi darabot sejtet. A szintetikus szálak kellően tömöttek, de ugyanakkor nagyon jó puhák.
Emlékeztet kicsit a Kiko hasonló ecsetére, de annál kb. 2 cm-rel hosszabb a szára és kör alakú, míg a Kiko-é lapos formájú. Viszont a Kiko-val is nagyon szeretek folyékony alapozót felvinni, mert nagyon szépen eldolgozható lesz, talán szebb is a végeredmény, mint a klasszikus cicanyelv ecsetekkel.
Az ecset eredeti árát kicsit sokallom, nem hiszem, hogy annyiért megvásároltam volna, de mivel kiárusítja a Douglas ezt az ecsetcsaládot, 50%-os áron már nagyon is megérte, mert egy minőségi ecsettel van dolgunk.
Persze biztosan van, aki azt gondolja a Made in China felirat kapcsán, hogy ennyiért, ha szerencséje van, Aliexpress-ről akár teljes szettet is rendelhet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 1.