Douglas

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2014. december 30.

Lelőhely:   Douglas

12 árnyalatot tartalmazó szemfesték-paletta. A terméket nem tesztelik állatotkon.

Barbara92

2016. szeptember 19.

Elkepesztoen porzik a paletta, a színeket viszont nagyon szeretem, úgyhogy el használom. A csomagolása kényelmes, jobban bejön, mint a műanyagok. Extra tartositassal talán meg lehet menteni :) Ar/értek arányban van ennél sokkal jobb paletta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

CeCeDrake

2016. március 1.

Tegnap este találtam meg, jól el volt rejtve, évekkel ezelőtti karácsonyi ajándék, nem is emlékeztem rá, hogy nekem ilyen is van. Aztán rájöttem, hogy miért. Mert rettenetes. Kinyitod, szép, csomagolás jó. De a színek?! Egy Lovely ( amit ruhellek) palettának jobb a pigmentáltsága. Kidobtam, mert feleslegesen ne foglalja itt a helyet. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, de nem ajánlom senkinek. Csak az ár miatt, pl egy MUR 1800 körül mozog, na azok fényévekkel jobban pigmentáltak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Pucorka

2016. január 19.

Ár-érték arányban elég jó.
A színeknek nagyon magas fényük van. Egy kicsit lehetne szélesebb a színskála. Szemhéjalappal egész nap fennmarad.
Nekem a sparkling árnyalat van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 19.

Ár-érték arányban elég jó.
Nekem a sparkling árnyalat van meg.

indingo

2016. január 2.

Szép, egymással jól kombinálható színeket tartalmaz a paletta! Pici alappal nagyon tartós, nekem 10 óra után is hibátlan a sminkem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

bogibooo

2014. december 31.

Na ez az a paletta ami konkrétan egy kutyagumit nem ér. 2990 ft volt, és nagyon szépen eladta magát Nekem..sajnos. Nagyon gyenge a pigmentáltsága és gyakorlatilag a 6db világos szín, valamint a 6db sötétebb szín teljesen egyforma. NE vegyétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.