Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   Douglas

5 darab matt, natúr színből álló szemhéjfesték paletta, felnyitható felületén tükörrel és 2 aplikátorral.

harmonia93

2014. január 28.

A kék és a barna van meg, nagyon jó minőségű mindkettő. A barnából a szürkés középbarnát használom a szemöldökömre már nagyon régóta, és félek mi lesz velem ha elfogyasztom! Kár, hogy kivonták, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

veronika_alfoldi

2013. július 20.

Nekem barna van és nagyon szeretem... :) Még sose kenődött el, pedig volt olyan hogy elfelejtettem, hogy ki vagyok sminkelve és jól megdörzsöltem a szemem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

lujzi

2013. május 25.

nekem a lila paletta van meg. gyönyörűen pigmentált, szépséges, egymással harmonizáló színei vannak. nem vagyok egy gyakorlott sminkelő, de segítségével nagyon szép - inkább alkalmi - sminket tudok készíteni vele. art deco alappal használtam, nem mászott el egyáltalán. kerestem később a barna palettát is, de pont akkorra vonták ki a forgalomból, nagyon bántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

zsofi.brasch

2013. január 5.

Nekem kék paletta van belőle és - ahogy már valaki előttem is mondta - ár-érték arányban nagyon jó, 2000 forint tényleg nem volt sok érte. Szépen lehet vele dolgozni, nekem sem potyog és a színek is szépek. a lila palettából sokat láttam múlt héten a Mammutban lévő üzletben. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

justagirl

2012. december 29.

Soha többet.2 paletta is megvan, sokat bíbelődik az ember vele, utána meg juj milyen szép lett, de hiszen ez olyan mit a képen....stb.... . majd egy óra múlva SEMMI nem látszik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Zorka

2012. november 29.

lila paletta van meg, szerintem gyorsan kopik. 3 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

lila paletta van meg, szerintem gyorsan kopik. 3 csillag

baboca88

2012. november 13.

A barnás paletta van meg, ár érték arányban nagyon jó kis termék. Tényleg nagyon nehéz a barna palettát beszerezni, sokszor hiánycikk. Próbáljátok meg kevésbé forgalmas helyen lévő Douglas-ben megnézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Enca

2012. október 17.

A szürke paletta van meg, tényleg nem nagyon pigmentált, de lehet szépen építeni, nagyon szeretem, használom szinte minden nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

kakaska

2012. szeptember 30.

Nekem a fekete van meg. Nem került sokba, olyan 2000 körül volt és meg vagyok vele elégedve. Jól lehet dolgozni a hozzávaló applikátorokkal is. A színek közepesen pigmentáltak, nem potyognak, viszonylag tartósak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

pont

2012. június 10.

nekem a barnás van meg és nagyon megörültem, hogy végre valahol találtam teljesen matt palettát, a világból ki lehetne kergetni a sok csillogó színnel. szépek benne az árnyalatok, praktikus, tényleg lehet belőle teljesen natúrat, de kicsit erősebbet is készíteni és az ára is jó. negatívuma, hogy nem mindegyik szín annyira pigmentált, de azért nincs velük nagy baj. szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.