Douglas

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Plusskutya, Módosítva: 2021. december 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő eszközök

"A tökéletes formájú, lélegzetelállító göndörségű szempillák elengedhetetlen eszköze! Míg az ergonomikus alakú szempilla göndörítő tökéletes formát ad a szempillának, a puha szilikon párnáknak köszönhetően megkíméli őket és optimálisan védi a szempillák törésétől."

Ár: 1000 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel/ posta/ foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lovemyhair

2021. december 11.

Szintén a Douglas 2021-es adventi naptárjában kaptam, nekem semmi hibája nincs, tökéletesen működik, szépen göndörít, amit meg is tart a pillám. Nem akad, nem szorul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 11.

Plusskutya

2021. december 2.

Douglas 2021 évi adventi naptár mai gyöngye. Szavakkal szinte leírhatatlan, mennyire gagyi - de azért megpróbálom:
Elsőre kézbevéve úgy tűnik, rendben van, fénylő arany bevonat, gumipárna a helyén.
De ez a pozitív benyomás csak addig tart, amíg nem mozdítom a szárakat, ugyanis a csipesz akad, szorul, nehezen jár.
Jobban szemrevételezve látszik, hogy az alsó, mozgó elem ferde - az egyik fele lejjebb van, így a záródása sem tökéletes, míg az egyik oldalon záródik, a másikon ott egy rés?! Most sajnálom, hogy nem lehet a vélemény mellé képet feltölteni, mert látványos...
Nem használok gyakran szempillagöndörítőt, gondoltam alkalmanként jó lesz, de ezt a szemem közelébe sem merném tenni, nemhogy a szempilláimat közé ékelni.
A gyerekem gyakorlott göndörítő, évek óta egy NYX-et nyúz nagy megelégedéssel, ez a Douglas eszköz így újonnan sem ér a nyomába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 2.