Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Douglas

2017-es limitált kiadás

Egészséges ragyogást adó púderes pirosító.

szilvia.bano

2019. január 11.

Nekem nem jött be annyira. A tesztert kipróbáltam a kézfejemen, és akkor jónak tűnt, de kicsit porol is, és foltosan terül el a bőrön. Pozitívum, hogy elég jól pigmentált. Ezzel együtt újra megállapítottam, hogy jobban szeretem a mono pirosítókat. Eredeti ára 5000 Ft, ami erősen túlárazott a minőségéhez képest. Én akciósan vettem 1900 Ft-ért, de még így sem érte meg. A színe egyébként szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.