Douglas

Ár:   1490 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml és 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NagyVani, Módosítva: 2018. június 28.

Ár:   1490 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   5 ml és 10 ml
Lelőhely:   Douglas

Maximális volumen, tökéletes pillák. A pillák rögtön erősebbnek és teltebbnek tűnnek. Ragyogó és intenzív színhatás.

3 színben kapható

Csipetke

2018. szeptember 28.

A keféje tetszik, és jól tudom használni azzal nincs gond. De olyan vastagak lesznek tőle a szempilláim mit sem, hogy hosszabbak. Olyan mint vagy 4 rétegben vittem volna fel a festéket. Praktikus a mérete, a csomagolás jó. Elmondhatom, hogy ilyenem is van és kipróbáltam, kb. ennyi, semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Kajla

2018. augusztus 10.

Összességében nem rossz, a csomagolása praktikus, egy kistáskában is elfér, engem picit zavart, hogy inkább tömíti a szempillákat, nem hosszítja. Viszonylag hamar el is fogyott.
Nem rossz, de nem is különösen jó, egy sima drogériás szempillaspirál szerintem többet tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.