Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 18.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szérum összetételével segít helyreállítani a gyenge és töredezett haj felszínét. Hajad erősebb lesz, láthatóan csökken a töredezettségből fakadó hajhullás mértéke. Kevesebb töredezettség a kondícionáló összetevőket nem tartalmazó samponokkal végzett hajmosáshoz képest.

bardo

2017. október 21.

Kellemes kis sampon, puhává és csillogóvá teszi a hajat. Színvédő hatásával is meg vagyok elégedve . Egyelőre négy csillag, mert még csak most kezdtem el használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

Vampir

2017. február 1.

Első alkalommal bevált, mostmár nem annyira., de még mindig jobb, mint egy átlagos sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

orsolyavarga

2015. február 25.

Festett, zsíros hajamat megfelelően tisztítja, hidratálja, nem is zsírosít. A színt is védi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Scatty

2014. október 18.

Hosszú ideje ezt a sampont használom, sokszor újra vettem már, nagyon bevált, jól tisztít, nem szárít, és az én alapvetően zsírosodásra hajlamos hajam állapotán se rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

floracska6

2013. október 12.

Elég sok rossz véleményt olvastam a Dove hajápolási termékekről, viszont örülök, hogy ennek ellenére kipróbáltam őket, mert nekem nagyon beváltak! Ezt a sampont kombinálom az Intensive repair balzsammal már egy éve és az én száraz festett hajamat nagyon szépen kondiban tartják. Ez az egyik legjobb festett hajra való sampon amit eddig használtam, nagyon szépen megmarad szín és regenerál. Viszont én száraz, normál hajra ajánlom. Zsíros hajat szerintem még inkább zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.