Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 19.

Kategória:   Hajápolók

Festett hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Scatty

2014. október 18.

A samponjával együtt használom már sok ideje. Nem csodaszer, de elég jól hidratálja a a hajam, így újra és újra megveszem, de időnként azért kényeztetem a hajam más, komolyabb hajpakolásokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

tsix03

2013. augusztus 24.

Nekem sajnos nem vált be 100%-osan. Sokat kell belőle használni, hogy legyen hatása is, így nem tart sokáig. A hajam könnyen ki tudom fésülni utána kivéve a hajtöveknél, ott rendesen meg kell szenvednem vele, pedig egy hajbalzsamnál nekem az a legfontosabb, hogy könnyen ki tudjam fésülni az egész hajam. Egész biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.