Dove

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Sica, Módosítva: 2021. november 18.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • intenzíven hidratál
  • megszünteti a haj korpásodását
  • finoman illatosítja a hajat

Sica

2021. november 19.

Régen a Dove korpásodás elleni samponját használtam, melyet drogériákban lehetett kapni. Aztán azt kivonták a forgalomból pár éve. Azóta pikkelyesen jött le a fejbőröm. Próbáltam mindenféle drága gyógyszertári dologtól kezdve mindent, semmi nem segített. Néhány hete megtaláltam ezt a Dove terméket az interneten. Azóta újra korpamentes a fejbőröm. Akinek a régi Dove korpásodás elleni sampon bevált, szerintem megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.