Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Darky, Módosítva: 2011. június 17.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív testápoló két hatékony összetevővel: bőrápoló olajjal és hidratáló krémmel. Feszülő, érdes, extra száraz bőrre.

Bubucim

2017. május 14.

Még régebben volt ilyenem. Szerintem már nem kapható, vagy megújították a csomagolását. Nekem tipikusan téli illat. Szerettem, mert a jó illatán kívül hidratált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Timi76

2013. december 18.

Testre ez válik be nekem a legjobban.
Én is sokszor elcsábulok, niveák között is van jó, meg dove-os testápolót is kipróbáltam mindenfélét, de ha az embernek száraz a bőre, ez tuti segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Testre ez válik be nekem a legjobban.

syrene80

2012. december 12.

A legeslegjobb! Mindig kipróbálok valami újat,de visszatérek ehhez,mert csak ennek hiszem el hogy tényleg "deep nourishment",tapasztalat alapján. Arcra nekem sok,de a lábammal-karommal csodát tesz,pláne hogy hetente szolizok. Száraz bőrre mindenkinek ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

NikiB

2012. november 27.

Legjobb krem a vilagon a szaraz kirepedezett bort nyugtatja hidratalja es helyre hozza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

CrazyKid

2012. október 29.

Jó testápoló ez,száraz bőrre használtam télen és nagyon jól hidratált.Jobb volt mint a jelenlegi baba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Jessica

2012. október 21.

Nekem is inkább télen jó, nagyon száraz bőrre is. nyáron sok. Ez "nehezebb", mint a többi. De szeretem, mert hamar beszívódott és nem ragadt, buli előtt hamar fel tudtam venni harisnyát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Ez a kedvencem a Dove testápolók közül.A száraz,dehidratált bőrnek tényleg nagyon jót tesz.Amikor be volt repedezve a könyököm,már másnapra rendbe hozta.Annak ellenére,hogy jól hidratál,egyáltalán nem zsíros,könnyen és hamar beszívódik,az illata is diszkrét,kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Rencsike02

2012. szeptember 3.

Nekem télen-nyáron tökéletes!Imádom a kézkrémjével együtt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Nekem télen-nyáron tökéletes!Imádom a kézkrémjével együtt!

Nicu

2012. augusztus 8.

Télen használom én is, nyárra kicsit sok, de én meg vagyok vele teljesen elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

wanda

2012. május 24.

Szerintem nagyon jól hidratál, és az illata is finom... Egyedüli negativum, hogy későre szivódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.