Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2020. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

A tiszta luxus élménye a finom illatok világának ihletésével. Krém és az olaj gazdag keveréke, vibráló illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tuzgyujto

2013. március 23.

A holland "családomnál" volt ilyen tusfürdő, iszonyatosan büdös és szárít. Fujfuj. ><

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

Heli

2012. december 11.

Bíztam a Dove-ban, eddig mindegyik bejött, imádom a lilát (tudom, viccesen hangzik, tipik nő vagyok stb. :D) ezért illatolás nélkül vettem meg. Hiba volt. Először csak furcsa volt az illata, másnap már konkrétan hányás szagú. Meséltem anyának, mondta, hogy beképzelem, kényes az orrom, bla-bla-bla, vesz majd másikat nekem, neki meg jó lesz ez. Este meg is fürdött vele és belátta, hogy ez bizony tényleg hányás szag. Ki is dobtuk...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.