Dr. Bronner's

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohhungary, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Hidratálja a kiszáradt és felhorzsolt bőrt, valamint a kutikulát! A Dr. Bronner's illatmentes balzsama védelmet nyújt a szél, a hideg ellen, valamint kidörzsölés okozta sérülésekre. Biztonságos a használata - nem tartalmaz szintetikus összetevőket  – ugyanaz a Nemzeti Organikus Program (USA) igazolja az organikus jellegét, mint amelyik az organikus élelmiszereket is ellenőrzi. Tápláló organikus összetevők, méhviasz, avokádó, jojoba, kókusz, oliva és kendermag olaj keverékéből készül. Gyógyítja és életre kelti a bőrt. Terhespocakra is javasolt a használata!

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

sajtosszenya

2019. december 5.

A hideg beköszöntével igazából a márka ajakápolójáért mentem be egy budapesti üzletbe és ott láttam meg ezt a sokoldalúan használható balzsamot. Én egyelőre a kezemre és az ajkamra használtam. Kézre kenve kell neki pár perc míg tökéletesen beszívódik, de a beszívódás sokkal gyorsabb, mint ahogy azt a shea vajas krémeknél tapasztaltam. A hidratálását is jobbnak érzem, bőrpuhító hatása jó. Ajakápolásra egyelőre bevált, nem szárít, elég tartós, nem kell óránként utána kenni még egy réteget. Tetszik, hogy parfümmentes, natúr illata van, ajakra is biztonsággal alkalmazható. Ár/érték arányban szerintem eléggé top-on van: 60 g 2790 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.