Dr. Chen Patika

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sunrise, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

60 * 43,2 g lágyzselatin kapszula.

Használata javasolható napozás és szoláriumozás időszakában.

Összetevők: Szójaolaj,  Natúr Béta-Karotin Kivonat,  Cink-Citrát,  Natúr E-Vitamin

anita33

2020. szeptember 11.

Mivel a bőröm erősen hajlamos az aknéra (és nem szerettem volna semmi erősebb gyógyszert szedni) ezért kiprobaltam ezt a vitamint. Észrevehetően szebb lett a bőröm. Gyulladt pattanásaim kialakulásának gyakorisága jelentősen lecsökkent. KB 3 hónapja szedem naponta. De nekem bevált. Egyetlen hátulütője, hogy sárgás lesz tőle a bőr, ami főleg a tenyeremen zavaró kicsit. De amúgy szeretem és továbbra is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

wildrose

2018. október 7.

Az idei nyári szezonban 2 dobozzal szedtem be belőle. Alapvetően világos bőröm a nappal szemben érezhetően ellenállóbb lett, és valamivel hatékonyabb barnulást produkált. Csokoládé ettől sem lettem, de ez nem is volt cél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

balazskrisztii

2018. május 16.

Legalább egy évig használtam, gyönyörű lett a hajam, a bőröm és a körmöm is. Időnként tartok szintentartó kúrát(évente 1 doboz), Nem lesz egy hónap után látható a hatása, gondoljatok bele, mennyi idő alatt nő meg a köröm/haj.... Kitartás, nem túl drága, a használata se nehéz (métet, szag)! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

bubilany

2017. augusztus 25.

Sajos én semmilyen változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Sajos én semmilyen változást nem tapasztaltam.

Emma Woodhouse

2016. október 11.

Végigszedtem egy dobozzal, különösebb változást nem tapasztaltam (valószínűleg eredményesebb lett volna, ha nyáron kezdem el szedni :D). Szebb lett a bőrőm, de használtam más új termékeket és arra gyanakszom, hogy azok miatt van. Ártani nem ártott, jövő nyáron lehet hogy adok neki még egy esélyt, hátha csokira sülök tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

bedonori

2016. július 16.

Nem igazán tudom hova tenni ezt a termeket, 3 hónapja szedem, de semmiféle változást nem tapasztaltam se a bőrömön, se a bőrszínemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

nyauka

2016. július 11.

Tavasszal kezdtem rendszeresen szedni, a bőröm nagyon nehezen barnul, most a szoli jobban fogott, de azért kissé többet vártam valahogy....de már más béta karotint is szedtem és azokkal sem jutottam többre. Sajnos van egy szín amit ha elérek, akkor megáll, és nem barnulok tovább :-( de erről nyilván nem ez a termék tehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.