Dr. Chen Patika

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: olcsy, Módosítva: 2014. január 10.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Spirulina algát a tenger értékes multivitaminjának tartják, jelentős mennyiségben tartalmaz pl. aminosavakat, béta-karotint és B12-vitamint. A ligetszépe olaj értékes esszenciális zsírsavként gamma-linolénsavat tartalmaz, szerepet játszik a bőr egészségének fenntartásában.

LiiL

2021. május 30.

Egy dobozzal szedtem be, semmilyen változást nem generált. Mivel épp gyógyszerszüntet tartottam - óriási gyulladt pattanásokkal volt tele az álvonalam. Nem csinált velük semmit. Se az arcomon se a hátamon. Több más vitaminnal szedtem együtt - de a pattanásaim csak akkor kezdtek visszahúzódni mikor visszaálltam a rendes antibaby tablettákra. Sajnálom, mert nagyon reménykedtem benne, hogy ez is segíteni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Szandrushka

2020. november 12.

Hónapok óta szedem, több kúrát végigcsináltam már vele, látványosan kevesebb pattanás jön ki a szedése mellett. Egyértelműen ez a vitamin tehet róla, hiszen amint abbahagyom, szemmel láthatóan több pattanás lesz az arcomon. Mindig van itthon, persze mellette más vitaminokat is szedek, de ez az ami a leglátványosabb hatást éri el nálam. :) 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

infernal

2019. július 9.

Évekig küszködtem a pattanásos bőrömmel. Bőrgyógyásznál is voltam, de semmit nem használt amit felírtak.
A két karom tele volt pattanással illetve hegekkel. Nem mertem rövidujjút felvenni, olyan ronda volt.

2-3 hónap után teljesen eltűntek, nagyon szép lett a bőröm. Fél év alatt a hegek is mind felszívódtak. Nagyon szép, sima bőr van a karjaimon.
Nem hittem volna, hogy valaha is így fog kinézni...
Nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Nem hittem volna, hogy valaha is így fog kinézni...
Nagyon bevált!

Mira88

2019. április 16.

Kb. 2 hónapja szedem. Azóta nem volt mély, gyulladt akném, ami mindig visszatért, középidőben vagy a menstruáció alatt az arcom baloldalán. Nagyon sok dolgot kipróbáltam már, de semmi se hatott. Igaz, nem volt tele az arcom velük, de mivel nagyon vékony, érzékeny, fehér bőröm van, nagyon csúnya tudott lenni ez az 1-2 is, főleg ha óriási göb lett belőlük, és hetek alatt múlt el. Sajnos a legutolsó aknéim helyén megmaradtak a hegek. Most ezek eltüntetésével vagyok elfoglalva, de nagyon örülök, hogy a kapszula hatásosnak bizonyult. Hozzátenném, hogy egy elég durva stressz faktor is megszűnt az életemben (munkahelyi stressz). Sokszor vagyok éhes, de mostanában sokat is sportolok, ezért nem tudom, hogy a kapszulának a hatása-e vagy nem. Kicsi és vékony vagyok, nem fogyás céljából vettem a kapszulát, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. A menstruáció hossza, erőssége nem igazán változott. A hosszútávú hatást majd update formájában véleményezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Bettina96

2019. március 18.

nekem ez jobban bejött, mint a sima, mert nem okozott mellékhatásokat, azaz: falánkságot, hosszabb mensit székrekedést, hasfájást.
Jó a hajamra (hajnövekedésre), bőrömön kevesebb a pattanás (arcon és háton) és a menstr. előtti fájdalom sokkal kisebb. Megvettem megint a másik vezriót, mert az olcsóbb, de a mellékhatások miatt ki kell dobjam és megveszem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

aviii

2019. február 6.

Én már vagy 4 hónapja szedem, mellé szerves szelént is.Nekem nagyon bejott, a hajam kB negyedannyira hullik mint előtte, babahajak elől rengeteg lett, állnak is mindenfele. Én úgy látom ( és a párom is megjegyezte), hogy ha nem is fogytam tőle, de formasabb lettem. Az arcborom is sokat javult, szepult, puha mint a babapopo:) A menstruációs görcsök pedig ha van is,minimalis,tenyleg jobb mint előtte volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

cattitude

2019. január 26.

még nem szedem túl sok ideje, szóval update mindenképpen lesz később.
a száraz, ekcémagyanús kezeim és töredező körmeim miatt vettem. egyelőre nem látok változást ezekkel kapcsolatban, de tudom, hogy ahhoz még tovább kell szedni. az arcbőröm viszont tisztább(nak tűnik). irritációt, gyomorfájást, ilyesmiket nem okozott eddig. kíváncsi vagyok, a menstruációs fájdalmaimmal mit fog kezdeni. még szedem 1-2 hónapig és meglátjuk, milyen hatása van, addig megelőlegezek baráti 4 csillagot.

update: most kezdem majd a 3. dobozt, vegyesek a tapasztalataim. kovaföldet is szedek, így együtt nagyon gyorsan nő a körmöm és a hajam (és az összes többi szőrszálam is gyakorlatilag), babahajaim is vannak. a bőrömön nem segített igazán, a kiszáradó kezem továbbra is ugyanúgy szárad. a menstruációmon egyáltalán nem segített. 4 csillagot meghagyom, de a mások által tapasztalt csodák nálam nem következtek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

még nem szedem túl sok ideje, szóval update mindenképpen lesz később.

nj521

2018. július 20.

Nekem ez jobban bevált, mint a sima változata. Rengeteg babahajat, gyorsabb növekedést vettem észre. Erre a célra vettem és nagyon bevált. A hajhullást is mérsékli valamennyire :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

devababa

2018. február 13.

Hatasosnak tunik. Egy dobozzal szedtem eddig be. Borom simabb es tisztabb. OLyan mintha hidrataltabb lett, pedig ugyanazt a kremet hasznalom arcomra.Ciklusra a hatasat meg nem tudom, de mivel 3 honapig fogom szedni, ezert updatelek majd utana. Fogyaszto hatasa igazan nem erdekel. Tervezem, hogy a Olimp labs-et is kiprobalom valamint sima uvegben vett ligetszepe olajat is. Ez eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

bubilany

2017. december 19.

Nagyon klassz, de a simma classic Dr.Chen ligetszépe kapszula szerintem hatásosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.