Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Szűztea gyógynövénykeverékben található zöld tea polifenolok az hozzájárulnak a sejtek szabad gyökök elleni védelméhez – amelyek roncsolják a sejtfal szerkezetét és felelősek az oxidációs eredetű öregedési folyamatokért –, és biztosítják a kúra fokozatosságát anélkül, hogy a szervezet energiatartalékai hirtelen kimerülnének.
Kedvező antioxidáns hatásuk mellett tudományos kutatás bizonyítja kedvező hatásukat a szervezet tisztításában, ami kihat a bőr állapotára és szépségére is.

beresregina95930

2018. július 17.

Görcsöl tőle az ember, viszont diéta alatt jó kis segítség tud lenni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Görcsöl tőle az ember, viszont diéta alatt jó kis segítség tud lenni..

AnnaAnyaralu

2018. január 2.

En fogyokuras kiegeszitokent hasznaltam naponta 2-3 darabot. En ugy vettem eszre, ha boseges folyadek mennyiseget juttatok a szervezetembe, akkor nincsen gorcs vagy has fajas. Nekem minden esetre sokat segitett. Most szerzem be ujra. :) A forte testvere sajnos nem valt be ennyire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Vendy254

2017. február 28.

Egyetértek az előttem szólóval. Nagyon sokat görcsölök tőle én is. Igazából ugyanazok a tüneteim. Számomra nem is lenne olyan rossz csak ne görcsölne ilyen erősen a hasam. Még "mikuláskor" se fáj ennyire. És az biztos hogy kenterbe veri a hashajtókat. Azt írja egy hétig szabad szedni aztán pihit kell tartani. Hát én szedtem egy hétig de alig vártam leteljen. Fogyókúrához nem rossz, de az tény hogy még a vitaminok se maradnak bennünk ami persze nem túl jó mert arra szüksége van a szervezetnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Cicuka22

2017. február 28.

Nekem a sima is túl erős. Borzasztóan sokat fáj tőle a hasam. Bármit, bármikor eszek azonnal működésbe lép és görcsöket okoz. Általában, menni kell egyből a mellékhelyiségbe, naponta többször, de van hogy csak görcsöket okoz. Több, mint egy hete szedem, de már félek tőle. Nem bírja a szervezetem. Most két naponta szedtem, de akkor is másnap egész nap szenvedek tőle. Amúgy esténként egyet szedtem, reggel egy nagy pohár víz. Szerintem nem normális, ha ennyire erős, és kihajt mindent amit eszek-iszok. Egyrészt kiszáradhat is az ember, ha nem pótolja megfelelően a folyadékot, másrészt nem marad meg bennem semmi, így még a vitaminok/rostok,stb.sem. Erősebb,mint egy hashajtó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Anetta89

2016. május 12.

én csak emésztés serkentőnek vettem és csak akkor veszem be ha épp rendetlenkedni kezd a pocim , este 1 szem lefekvés előtt pont elég és reggelre megvan a hatása. nem kel félni, hogy egész nap wc közelben kell lenni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.