Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. május 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A testtömeg-csökkentés célját szolgáló, a napi étrend egy részét helyettesítő különleges élelmiszer diétás édesítőszerrel.

Értékes fehérjéket (aminosavak), vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó élelmiszer a testsúlycsökkentő étrend eredményességének érdekében. Akár a napi étrend egy része – különösen a vacsora, az eredményes fogyókúra érdekében – is helyettesíthető a Szűztea Diéta fehérje turmix ital elfogyasztásával.

dbarbara88

2016. január 18.

Az íze nagyon kellemes, tejjel még jobb. Este szoktam inni egy adagot étkezés helyett, valóban eltelít reggel nem ébredek korgó gyomorral. A fogyás beindul....nem tudom mennyit ad bele a termék, de természetesen diéta és mozgás is kell! Szóval mivel étkezést kiváltó termék, annak tökéletesen meg is felel. Aki nem akar nagyon drága egyéb márkájú italport használni, én ajánlom ezt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.