Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Szűztea kivonat, édesgyökér és HCA kombinációja.

Az édesgyökér elsősorban az emésztés támogatásában, a gyomor és nyombél-nyálkahártya működésének fenntartása céljából használatos gyógynövény. A VIII. Magyar Gyógyszerkönyvben mint hivatalos drog szerepel. Az utóbbi években számos kutatást végeztek az édesgyökérnek a testsúlycsökkenésre gyakorolt hatását illetően, glabridin nevű hatóanyaga a vizsgálatok fókuszába került.

• A HCA (hidroxi-citromsav) egy indiai gyümölcs, a Garcinia cambogia kivonata. A HCA napjainkban sokat vizsgált hatóanyag. A kutatások rávilágítottak, hogy a zsíranyagcserében játszik szerepet, ugyanis elősegíti a zsírok energiává történő átalakulását, ezzel hozzájárulva a fogyókúrás diéta eredményességéhez.
  • A Szűztea Édesgyökér kapszula holisztikus szemlélet alapján került kifejlesztésre, amely a külső és belső harmónián, és az egészséges életmód fontosságán alapul. Ennek értelmében azok számára javasoljuk, akiknek gyomor- és nyombélproblémáik folytán a Szűztea kímélő hatású változatára van szükségük.

rocksteadycat

2014. május 22.

Őt is szeretem. Hatásos! Nem annyira durva a szűztea benne, így bátrabban lehet szedni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.