Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Szűztea és Szűztea kapszula összetételén alapuló Szűztea Forte és Szűztea Forte kapszula nagyobb koncentrációban tartalmazza a formula hatóanyagait. Különösen ajánlott azoknak, akik már hozzászoktak a Szűztea és Szűztea kapszula fogyasztásához, és erőteljesebb hatásra vágynak. A Szűztea Forte gyógynövénykeverékben található polifenolok ezáltal erőteljes mértékben járulnak hozzá a fogyókúra hatékonyságához.

Silhouette

2019. december 3.

Én ezt a kapszulát nem fogyás céljából szedtem, csupán a hashajtó hatása miatt. Évek óta küzdök szorulásos gondokkal és ez egy bevált módszernek bizonyult. Bevettem egyet egyik este, a következőt másnap este és kb. a 3. napra meg is érkezett a hatása (ami persze elmúlt a 4.-5. napra, de megnyugodtam, mert volt sikerélményem).
Tegnap voltam a háziorvosomnál (más gonddal), de megemlítettem neki, hogy szorulásos gondjaim továbbra is vannak. Kérdezte miket szoktam rá szedni, mondtam hogy a szűztea fortét. Azt mondta, hogy azt most azonnal dobjam a kukába, mert a bélbolyhokat leöli a bélfalról, ne szórakozzak ezzel. Majd felírta egy papírra (tehát nem vényköteles), hogy vegyek Laevolac szirupot és abból fogyasszak 3 naponta 2 evőkanállal reggel éhgyomorra. Valamint elmondta azt is, amit magam is tudok, hogy egyek sokkal több gyümölcsöt, zöldséget és mozogjak többet.
Remélem ez segít azoknak, akik szintén hasonló gondokkal küzdenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Remélem ez segít azoknak, akik szintén hasonló gondokkal küzdenek.

Letti2

2019. szeptember 21.

Ez valami borzalom. Brutális hasmenésem lett tőle, iszonyú görcsökkel. Beletelt pár napba, mire rájöttem, hogy ez az oka, mert nem rögtön, hanem 8-10 órával később kaptak el a tünetek. Az volt a szerencsém, hogy hosszú hétvége volt, és otthon voltam, mikor beütött. Soha többé nem veszek be, egy szemet sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

infernal

2019. július 5.

Olvastam a kommenteket.
Én is szedtem fogamzásgátlót, és más gyógyszert is emellett, de sose okozott semmi problémát.
A mellékelt tájékoztatón pedig szerintem szerepel, hogy ajánlott szünetet tartani a szűztea termékeknél. Nem egészséges sokáig szedni.

Amúgy nekem bevált.
Jó kiegészítő fogyókúra mellé. Egy időben fogytam vele sokat. Kb 15-20 kgt.
Utána változtattam az étrendemen, egészségtelenebb ételeket is ettem sokat, mert a munkahelyemen nem volt biztosítva a kaja szünet és hűtő se volt.
Felszedtem megint jó pár kilót. Kb 10-et. Már nem segített, hogy visszatértem az egészségesebb életmódra...
Nem mentek már le a kilók olyan könnyen, hosszabb szünetet akartam tartani, mert már hozzá szokott a szervezetem a szűzteához. Kerestem mást.

Évekig szűzteáztam, de elég erős szer, kiölte a bélflórákat. Átálltam inkább kutyabengekéreg teára, emellet iszok Lipo és Puridren készítményeket is.
Nagyon hatásosak, és nem olyan hashajtó hatásúak mint a szűztea.
Fogytam is, sokkal vékonyabbak lettek a combjaim, a fenekem. A mellméretem nem lett kisebb, pedig mindig onnan szoktam először fogyni.
Akinek nem vált be/túl erős a szűztea, azoknak inkább ezeket ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Olvastam a kommenteket.

Amúgy nekem bevált.
Jó kiegészítő fogyókúra mellé. Egy időben fogytam vele sokat. Kb 15-20 kgt.

Nagyon hatásosak, és nem olyan hashajtó hatásúak mint a szűztea.
Akinek nem vált be/túl erős a szűztea, azoknak inkább ezeket ajánlom.

MariaKov

2019. április 26.

Összetevők: polifenolok, szenna levél kivonat, papaya kivonat, kapszaicin (chiliből) zselatin kapszulába töltve.Adagolás: naponta 2x1 kapszula (este és reggel) vagy este 2 kapszula bevétele javasolt. Másnap reggel éhgyomorra igyon meg 3-5 dl langyos vizet. Ajánlott naponta nagyobb mennyiségű folyadék, magas rost- és fehérjetartalmú ételek fogyasztása, a zsíros ételek kerülése. Aktív hatóanyagok (napi 2 kapszulára): EGCG 255 mg, Kapszaicin (chiliből): 30 mg, Papain: 20 mg, Szennozid B: 9 mg.
VÉLEMÉNYEM: Én napi egy kapszulát veszek be (este, sok folyadékkal), mert amikor reggel is bevettem, akkor a munkahelyemen futnom kellett.... Ez az esti egy kapszula nem okoz hasmenést, reggel jól kipucolja a beleket. Viszont azt be kell tartani, amit írnak, hogy a kúra alatt diéta és mozgás kell, valamint az alkoholt kerülni!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Timinimoook

2018. október 12.

Kúraszerűan alkalmazva szerintem nagyon jó. Nagyon erős hashajtó hatása van, óvatosan kell használni. Nekem a diétában nagy segítségemre volt (bár maga a diéta is elég drasztikus volt), illetve mivel amúgyis nagyon lassú az emésztésem, a mai napig néha iszom egy csészével. Egy problémám van vele, hogy másnap fel vagyok fújódva tőle. Tény, hogy hosszabb ideig nem szabad alkalmazni, mert durva gyomorgörcsöket okoz...., sőt, ahogy az előttem lévők is írták, komoly egészségügyi problémákkal is járhat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

pomme

2018. június 22.

Ezer éve használtam ilyet, még anorexiás koromban. Hogy segített-e a súlycsökkenésben, azt nyilván nem tudom megítélni, de hogy az összes minimális vitamint, ami bennem volt, azt úgy kipucolta az irdatlan cifrafosással, hogy bármelyik hashajtónak a becsületére vált volna.

VISZONT: így utólag ezek a fosatós teák nem csak ezért veszélyesek. Azt valahogy elfelejtik ráírni nagy betűkkel, hogy édes lányom, az előző napi csülköspacallal/csokitortával együtt ki fog hussanni a fogamzásgátló is. Szerencsére akkoriban nem volt barátom, szóval hussanhatott, de szerintem baromi sokan nem gondolnak ebbe bele, hogy nemcsak a kaja nem fog felszívódni, hanem más sem. Szerintem még mindig jobb dolog dagadtnak lenni, mint terhesnek, úgyhogy figyeljetek rá. Nekem csak szerencsém volt (eszem akkoriban nem sok).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Alida8

2018. április 4.

Méregtelenítéshez teljesen jó! Óvatosan kell bánni vele, első alkalommal lehetőleg otthon, a hétvégén próbáljuk ki. Hatását nálam az is befolyásolja, hogy mit eszek..ha mekit, akkor egyértelmű a görcsös hasfájás.. Jó cucc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

ditka

2018. február 26.

Hosszabb távon nem ajánlom, hogy bárki is szedje. Régebben mikor szedtem, nekem vastagbél gyulladást okozott.
Akkor voltam vastagbél tükrözésen is, és szinte kifehéredtek a beleim. Szóval mindenki gondolja meg mennyi ideig szedi, és van - e értelme a görcsöket elviselni. Érdemesebb az étkezésünket megreformálni, rostdúsabb ételeket fogyasztani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

ZsaNo0707

2018. február 26.

2017 november eleje óta szedem. Ekkor kezdtem el életmódot váltani. Már az első nap kifejtette hatását, mely ma sem hagyott alább. Minden este vacsora után veszek be két kapszulát. November 6-án kezdtem el oda figyelni mit eszek,sportolni (futás, otthoni edzés) és szedni ezt a készítményt, ekkor voltam 64 kg. Ma 53 kiló vagyok. Nem mondom azt, hogy a kapszulának köszönhetem, mert nem. A kalóriaszámlálás, a mozgás és a kapszula együttesének! Én azt mondom, hogy egy próbát megér. Görcsöket a mai napig okoz, de nem a világvége. Szerintem ki lehet bírni. Amit ígér azt be is váltja :) tapasztalom szerint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Jucc

2018. február 6.

Pár évet kihagytam a szedésből, mert meg akartam próbálni nélküle. 5-6 évig szedtem rendszeresen, naponta/kétnaponta egy kapszulát este, hogy ne legyen túl megterhelő.Pár év kihagyás után a napokban újra elkezdtem szedni, mert világosan látszik, hogy szükség van rá. Elsősorban nem a fogyás miatt használom, hanem, hogy felgyorsuljon a nulla anyagcserém.. :) A hatóideje 12 óra kb, így lehet vele számolni. A súlycsökkenés/tartás csak pozitív mellékhatás számomra, az elmúlt években, amíg nem szedtem folyamatosan gyarapodva 5 kg-val lettem több, remélem most ez is visszaáll majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.