Dr. Chen Patika

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

CLA-t, kaktusz kivonatot, kitozánt, kalcium-piruvátot szűztea polifenolt és fehér vesebab kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő.

Hatóanyagai átfogó módon segítik a fogyókúra eredményességét. Szerepet játszanak a zsír és cukorháztartás szabályozásában.

Spvirgi

2018. november 17.

Kerestem valamit amitől csökkenti az étvágyam és végre megtaláltam. 😊4hónapja szedem, napi 1 tablettát, mindent eszek mellette, de sokkal kevesebbet meg is látszik, ráadásul sokkal energikusabb vagyok. Nagyon jól kiegészíti a diétám és nem hajt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Jucccc

2014. május 14.

A szűztea szériából ez a kedvencem. Napi egy tabletta mellett szépen lehet tartani a súlyt - én most már nem kifejezetten fogyni szeretnék, csak nem akarom visszahízni, amit leadtam -. Viszont napi kettővel szerintem még az is tudna fogyni, aki nem akar.
Egyetlen problémám, hogy napi kettő kapszula fogyasztása mellett mintha pattanásokat okozna. Ezt még tesztelem, úgyhogy emiatt nem vonok le, mert nem tuti biztos, meg nem is gondolom, hogy mindenkinél ez van. Igazán jó és hatásos cucc, és az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.