Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Rostokban gazdag ananász ízű étrend-kiegészítő készítmény cukor hozzáadása nélkül, édesítőszerrel.

Kellemes rostdús ital ananász ízben, ajánlott különböző diétázók számára (koleszterin, testsúlycsökkentő, cukor).

A készítmény segítség lehet azok számára is, akik diétájuk és fogyókúrájuk során gyakori kínzó éhségérzettel küzdenek, valamint vitamin kiegészítésre szorulnak. A készítmény ugyanis az értékes glükomannán rost mellett 8 féle vitamint tartalmaz, ami kétszeresen fedezi egy felnőtt napi vitaminszükségletét.

A glükomannán, mint természetes rost segít csökkenteni a vér koleszterinszintjét, valamint hozzájárul a testtömeg-csökkentés eredményességéhez. Kiváló duzzadó képessége révén kedvezően befolyásolja az éhségérzetet, s emiatt alkalmazása sok folyadék fogyasztásával együtt ajánlott.