Dr. Chen Patika

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Zöld kávé új kombinációban glükomannánnal és a chili erejével, a fogyókúra eredményességének támogatásához.

A chili paprikából kivont standardizált kapszaicin kivonat segíti a zsírok és a szénhidrátok oxidációját, ezzel támogatva a fogyókúrás étrend eredményességét.

A készítményben lévő különleges zöld kávé standardizált kivonat a kíméletes feldolgozási eljárásnak köszönhetően alacsony koffein tartalma ellenére 50%-ban tartalmaz értékes klorogénsavat.
A glükomannán természetes vízben oldódó rost.

Nixi91

2016. december 28.

Nagyon szomorú voltam amikor bevettem az utolsó szemet és nem látszott semmi változás, csak a gyomromban; ugyanis rettentően égett tőle, akár étkezés után, akár előtte vettem be... Sajnos le kell, hogy pontozzam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Rita

2016. április 19.

Élénkitő hatása miatt vettem és arra tökéletesen bevált. Étkezés után szoktam bevenni így égő érzést sem okoz. Más hatását nem vettem észre, de igazából nem is vártam, mondjuk örültem volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Beba01

2015. május 7.

Nekem kicsit égeti a gyomromat bevétel után pár perc elteltével néha a torkomig is feljön .Használni használ-e nem tudom csak 3 napja szedem:):)De az édesség utána vágyam valahogy elmúlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

rocksteadycat

2014. május 22.

Imádtam! Nekem a legjobban a kapszaicin hatása segítette a fogyást. Régebben is sok csípőset ettem, paprikát, stb., de ez megoldja hogyha két hét után már nem akarok jalapenot enni. :P Nem fájdítja meg a hasat, frissen is tart, felpörgeti az anyagcserét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.