Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2015. november 10.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Antioxidáns védelem a sejtek öregedése ellen.

Az E-vitamin természetes antioxidáns. Védi a sejteket és a szöveteket a káros szabad gyökökkel szemben, melyek roncsolják a sejtfal szerkezetét, illetve a sejtek alkotórészeit, valamint felelősek az oxidációs eredetű öregedési folyamatokért.

Aprile

2020. január 19.

Elégedett vagyok vele, hiszen ár-érték arányban szuper alternatíva E-vitamin bevitelre. Amúgy sincs sok probléma az arcbőrömmel, hiszen évek óta többlépcsős rutint gyakorlok az ápolásában, de mióta E-vitaminnal turbózom a szervezetem, a bőröm is felvett egy standard jó állapotot. Érdemes szedni, hiszen megelőzésre is jó, és nem csak a bőrünket táplálja, hanem sok egyéb szuper hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Enci76

2017. január 8.

Szeretem ezt a vitamint, de önmagában még nem szedtem. Más vitamin felszívódását is segíti, támogatja. Kúraszerűen használom, nem tapasztaltam mellékhatást, kifejezetten jól hasznosul. Szeretem mert természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.