Dr. Chen Patika

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   15 x 3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Regina0206, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   15 x 3 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A Szűztea keverékben található zöld tea antioxidáns hatása révén hozzájárul a szervezetet károsító szabad gyökök semlegesítéséhez, az immunrendszer támogatásához. Segítenek fenntartani a szív és a keringési rendszer egészségét, valamint elősegítik a koncentrációt. A benne található EGCG-nek köszönhetően támogatja a fogyókúra eredményességét. A Garcinia cambogia elősegíti a zsírok energiává alakulását, így hozzájárulhat a testtömeg csökkentő étrend eredményességéhez. A szenna természetes módon segít fenntartani a bélműködés rendszerességét, támogatja a bélfunkciót, az emésztés ritmusát.

Regina0206

2017. január 13.

Ősszel kezdtem el fogyókúrázni, és diétával, sporttal és kitartással sikerült is 5-6 kg-t leadnom.Aztán jöttek az ünnepek, és attól féltem, hogy visszaszedem a kilókat. Most újra próbálok visszaállni a diétára, és közben ez a kis csoda segít nekem. Az elmúlt egy hétben használtam, a leírásnak megfelelően: reggel éhgyomorra és egyet lefekvés előtt. Az első két napban nem tapasztaltam semmi extrát, de utána szépen beindította a bélrendszeremet. Nem csikarta meg a hasamat, nem is volt hasmenésem, de még is kellően sokszor látogattam a mosdót. Az íze nem vészes, a végére szinte meg is szerettem. Kár, hogy egyszerre csak 1 hétig alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.