Dr. Chen Patika

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabbka, az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. február 4.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A Mandzsúria hegyeiben vadon termő Oenothera odorata gyógynövény magjából, annak olajtartalma kisajtolásával nyerik. A ligetszépe-olaj értékes esszenciális zsírsavat, gamma-linolénsavat tartalmaz, amely mint többszörösen telítetlen zsírsav hozzájárul a keringési rendszer egészséges működéséhez. A gamma-linolénsav hozzájárulhat a bőr szépségének és külső-belső egészségének megőrzéséhez.

Táplálja a körmöket, fejbőrt, és a hajat: A ligetszépe olajban található számtalan fajta zsírsav nem csak azt akadályozza meg, hogy körmünk betörjön, vagy repedezzen, hanem általános állapotukat is nagyban javítja. Ráadásul ezek a zsírsavak a fejbőrt és a hajat is táplálják, így sokféle haj- és fejbőrprobléma kezelésére is alkalmas.

mucskalaura

2021. március 3.

A bőröm és a menstruációm nem változott igazából, viszont a hajam soha nem nőtt még ilyen gyorsan úgy, hogy egészséges is maradt. A körmeim, amik eddig harmatgyengék voltak, most végre nagyon erősek és az emésztésemre is nagyon jó hatással van.
Csodaszer. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Csodaszer. :)

cintianagy7

2020. május 6.

Hosszú ideje küzdök a pattanásokkal, ez az első termék ami segített megszüntetni a csúnya, kinyomhatatlan, piros pattanásokat. IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Hecate

2019. december 11.

Tapasztalatok:
- Hajra, bőrre, körömre: klassz - jobban bevált ő meg a kollagén, mint a Biovanne (Amúgy Isana kézkrémben is használunk ligetszépét)
- Fogyásra: Hatékony (Egykor sokat fogytam vele, sporttal és sok folyadékkal)
- Ekcémára férfi rokonomnak - szuper (olajban vagy kapszulában)
- Menstruációs görcsökre - nem vált be (de nekem hormonális betegségeim vannak - nem csak pajzsmirigy, hanem többféle -, lehet azért nem)

TIPPEK:
Étkezés után szedendő. (Napi 2x3 tabletta)
Kúraszerű alkalmazása javasolt, mert érzékelhető hatás csak (3 hónap, azaz) 12 hét elteltével várható.
Mivel magas telítetlenzsírsav-tartalma miatt nagyon gyorsan oxidálódik, a legjobb, ha hűtőszekrényben tartjuk.
A sima ligetszépe olaj fürdővízbe is tehető, mert fürdőkúraként is ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Tapasztalatok:
- Fogyásra: Hatékony (Egykor sokat fogytam vele, sporttal és sok folyadékkal)
- Ekcémára férfi rokonomnak - szuper (olajban vagy kapszulában)

TIPPEK:
Étkezés után szedendő. (Napi 2x3 tabletta)

Hewogel

2019. augusztus 21.

Mindenki dicséri, de érdekes mód nekem SEMMIT nem csinál. Tiszta pénzkidobás. Másfél hónapig szedtem, de szó szerint semmit nem csinált. A menstrim ugyanolyan szar, mint volt, a hajam semmivel nem lett szebb, a bőröm ugyanolyan pattanásos, stb... Nem is értem, hogy lehet, hogy ennyi embernek ennyire bevált. Persze örülök nekik, csak nem értem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Bozizu

2019. május 15.

Hosszú évek óta küzdök menstruációs problémákkal. A ciklusom rendben van, de túl erős a vérzésem. Az orvosok szerint ilyen alkat vagyok. Köszi. Az itteni vélemények hatására tettem egy próbát vele és nem akartam elhinni, de azonnal hatott. A ciklusom kb. közepén kezdtem el szedni. Mikor megjött, csak vártam, vártam, hogy mikor durvul be, de nem, semmikor, tökéletes menzeszt produkáltam, már ha lehet ilyet mondani. Nagyon boldog vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Nikike0101

2019. április 14.

Csodaszer! PM túlműködéssel küszködöm visszatérően, ami miatt a körmeim iszonyatosan gyengék, a hajam pedig folyamatosan törik! (Kieg: előtte lettem 13 évnyi feketeségből barna, tehát az alap törést és rossz minőséget ez okozta). Kb 2 hét alatt érezhető volt a pozitív hatása ennek a szernek. A körmöm elkezdett erősödni, a hajam pedig nőni, illetve a tördezések láthatóan csökkentek (még a kolléganők is megjegyezték milyen szépen rendbejött a hajam). Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

hamireni

2019. március 25.

Csodaszer. Rengeteg dobozzal vettem már ligetszépét, mert eddig ez segített a legtöbbet.
Hormonproblémákkal küzködök, eddig ez volt az egyetlen természetes étrendkiegészítő, aminek érezhető volt a hatása. Szépen kitisztult tőle a bőröm, a közérzetem jobb lett, és a hajam is végre elkezdett nőni!! :D
Többfélét próbáltam már, a márkák között hatásbeli különbséget nem éreztem. Ez jó áron van, egyetlen bajom vele, hogy rengeteg tablettát kell szedni a napi adaghoz.

Upd.: Néhány véleményt olvasva egész meglepődtem, nekem viszonylag rendszerezte az évek óta rendszertelen menstruációmat, és a görcseim is sokkal enyhébbek, ha ezt szedem, szóval ez egyénfüggő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

necra

2019. március 18.

Ekcéma ellen csodaszer!!!Gyerekkori bőrekcémámra semmi sem hatott. Minden évben szteroidokkal próbálták a gennyes, undorító keléseimet kezelni, de nem segített. Fogyókúrás célzattal kezdtem el szedni és 3 nap alatt megszüntette az ekcémámat. Később újra leteszteltem és megint segített. Kiderült, hogy Amerikában ezzel kezdik az ekcéma kezelését, sikerrel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Bettina96

2019. március 18.

falánkságot, hasfájást, székrekedést okoz és nem olyan hatékony nálam pl pattanás ellen, mint az algás verzió. Ráadásul kitolta a mentr. napjait két nappal! Más is írta itt, innen tudom, hogy ettől volt. Hiába kisebbek tőle a görcsök mensi alatt, ez túl sok mellékhatás nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

malvada

2018. november 30.

Már majdnem két hónapja szedem, talán már lehet véleményt mondanom róla. Várnék még a csodára, fáj a szívem, de nem tudok a többiekhez hasonlóan áradozni róla. Bőrömön nem sokat változtatott (ha egyáltalán), hajam és körmeim ugyanolyan sz@r állapotban vannak, viszont a hajam egyértelműen gyorsabban zsírosodik. Az elején székrekedést okozott, ez szerencsére már elmúlt. Két gyerek után szerencsére nincsenek menstruációs fájdalmaim, viszont szörnyű, rég nem tapasztalt PMS tüneteket okozott. Talán a szempilláim szebbek lettek tőle. Viszont sokkal többször van zabálhatnékom. Remélem legalább a keringési rendszeremnek jót tett :) Kb másfél hónapig napi 6 db-ot szedtem, a negatív tapasztalatok után ezt sürgősen lecsökkentettem napi 4-re, és jövő hónapban napi 2-t fogok szedni. Annyira akartam hogy működjön! Nem is értem, hogy ha mindenki ennyire áradozik róla, hogy lehet, hogy csak nekem nem működik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.