Dr. Chen Patika

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 11.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A szép haj, köröm és bőr megőrzéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazó komplex készítmény magas hatóanyag tartalommal. Modern rohanó világunkban idegrendszerünk nap mint nap ki van téve különböző megpróbáltatásoknak. A kapszulában található C-vitamin, cink, B1- és B6-vitamin szükségesek az idegrendszer kiegyensúlyozott működéséhez.

A biotin, a cink és a C-vitamin segítik a haj, bőr, köröm egészséges szerkezetének megtartását. Az aminosavak a fehérjék építőkövei. A ginseng segít fenntartani a vitalitást, a szellemi és fizikai frissességet.

Hatóanyagok napi 1 kapszulában:
B6-vitamin 20mg
biotin 300mikrogramm
cink 8,1mg
ginsenozid 2mg

Összetevők: metionin, cisztin, zselatin, C-vitamin, panax ginseng gyökér kivonat, B1-vitamin, B6-vitamin, cink-szulfát, biotin

Ár: 1000 , Eladó: Shine83
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

diahlin

2020. május 15.

Az eddigi legrosszabb állapotban volt a körmöm (puha volt, száraz, és a közepéig lemezesedő minden ujjamon), de ez a kapszula egy hónap alatt úgy rendbetette, hogy azt hiszem, ilyen jó még soha nem volt, ráadásul most gyorsabban nő. Mivel kifejezetten emiatt vettem meg, nálam csillagos ötös. A hajamra és a bőrömre nem volt hatással (de épp egyikkel sincs problémám), és nálam nem okozott rosszullétet vagy egyéb kellemetlenséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

timcsike198989

2020. január 21.

Nagy változást nem tapasztaltam szedése alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagy változást nem tapasztaltam szedése alatt.

bolondaviki

2020. január 16.

Olvasom itt a véleményeket, és furcsán érzem magam. Nekem egyáltalán nem fáj tőle a gyomrom, a laktózintoleranciám bezzeg megöl... Az íze és az illata is semleges, illetve baromi olcsó, én is azért vettem, hogy a leamortizált hajamat kicsit megsegítsem. még csak kb. 10 napja szedem, igaz, elég rendszertelenül... Azonban ahol azóta nőtt a körmöm, sokkal fehérebb és erősebb, a bőröm is egész szép (a pórusaimmal nem tudok mit kezdeni, de a pattik nem jelennek meg olyan gyakran és hamarabb el is múlnak). Hajnál nem nagyon tudok nyilatkozni, mióta szedem, az Alpecin koffeines samponját is használom, és egy fokkal jobb tartása van. :) De mindig marha fényes volt a hajam, szóval nem tudom. (igen, a másik ugyanilyen vélemény is én voltam, de ezen a profilon aktívabb vagyok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Ajándékba kaptam, a teljes doboz elfogyott mostanra. Semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Ajándékba kaptam, a teljes doboz elfogyott mostanra. Semmi hatása nem volt.

MyrtilSol

2018. június 25.

Még csak kb 3 hete szedem, így a hatásáról nem nagyon tudok beszámolni még, talán ami már most szembetűnő, az az, hogy a körmöm rekordgyorsasággal nő. Rosszullétet abszolút nem tapasztalltam, akkor sem, ha nem ettem előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

fhoxxxy

2018. február 21.

1 hónap után a bőrömön vettem észre nagy változást, nagyon finom tapintású, puha lett, a körmömön és a hajamon annyira nem vettem észre a javulást, de az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Dorcsaa

2018. január 21.

Nálam teljesen jól szuperált, kúraszerűen szedtem és erősebb lett tőle a hajam valamint a hajhullásom sem volt annyira drasztikus.Meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban pedig teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

chhaya

2017. november 17.

Csak a doboz felét, tehát fél havi mennyiséget szedtem be, azóta semmi javulást nem tapasztaltam. A hajam amúgy nem változott, a körmömnek sem tett rosszat, de a fejbőröm olyan olyan érzékeny, amilyen még sosem volt korábban. Fáj, viszket és ég, és sajnos nem csak akkor, amikor hozzáérek. Pénzkidobás, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

tenagi

2017. szeptember 18.

Nekem sem pozitív, sem negatív tapasztalatom nincs a készítménnyel. Három dobozzal szedtem be, de sem a hajam, sem a körmöm, sem a bőröm nem lett szebb, erősebb tőle. Valószínűleg más hiánybetegség volt az oka a hajhullásomnak és körömtöredezettségemnek, száraz, könnyen kisebesedő bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Hannibal

2017. szeptember 16.

Nekem semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele,sőt ..A hajam sokkal gyorsabban nő amióta szedem,és állagra is jobb,puhább,fényesebb. A körmöm egyébként is gyorsan nő,így ezzel kapcsolatban nem tapasztaltam változást.
Az arc és fejbőröm sokkal szebb egészségesebb, de változtattam sokmindenen az életmódomban és a bőrápolásban is az utóbbi időben,így nyilván nem csak ez a kapszula felelős a javulásért.
Semmilyen gyomor vagy bélproblémát nem okozott,de egyébként érdemes étkezés közben,vagy közvetlenül utána bevenni az ilyen kéntartalmú tablettákat ,én mindig így csinálom .
Összességében ennyi pénzért ugyanazok a vitaminok és hatóanyagok vannak benne ,mint a 4-5ezer ftos társaiban ,nekem megéri,még 2 hónapot tervezem szedni mindenképp . Csodát nem vártam tőle,de jó kis kiegészítés .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.