Dr. Hertelendy

Ár:   4625 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Emily0226, Módosítva: 2020. április 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Munkáskezek kenőcsünket főként Férfiak számára fejlesztettük, fizikai munka során kialakuló bőrtünetek kezelésére. Erősen megvastagodó, kiszáradó, hámló, berepedező zsír és vízhiányos kéz bőrének regenerálására terveztük. Magas ureum és tejsav tartalmának köszönhetően hámlasztó, bőrpuhító hatása révén oldja az elhalt megvastagodott bőrfelszínt. Mélytápláló anyagai "zsírozzák" a bőr mélyebb lipidrétegeit. Rendszeres alkalmazásával a bőr lehámlik, megújul és ápolttá válik."

Emily0226

2020. április 19.

Az extra száraz kezeimet néhány nap alatt teljesen rendbehozta. Sokáig elég, kevés kell belőle. A narancsos változat illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.