Dr. Herz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni07, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Kiváló minőségű, hígítatlan, hidegen sajtolt olaj.

Étrend-kiegészítő készítmény.

Ajánlott naponta 1 teáskanál (2ml) étkezés közben, vagy készételbe, salátába keverve.

zöldike'91

2017. február 24.

Borzalmas a szaga, de tényleg csodaszer a hajra. Pakolásba keverem, vagy szárítás után pár cseppet felviszek a hajvégekre. Szerencsére a szag gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

AligatorBaby

2016. szeptember 15.

Mindenkinek tiszta szívből ajánlom a hidegen sajtolt argán olajat! Nem hiába nevezik Marokkó aranyának, én főleg kozmetikai és a hajápolási célokra használom, de biztos belsőleg is jó. Évek óta, éjszakai arckrém helyett, ezt használom az arcra lefekvés előtt. Ráncokkal, főleg a mimikai, szem alatti és homlokráncokkal csodát művel, a pattanásokkal nem bírkózik meg, csak a gyulladást viszi lejebb, de a ráncokra tényleg a legjobb! Megfelelően táplálja a bőröm, reggel kisimultan ébredek, hegeket halványítja. Hajvégápolónak se utolsó, mondhatni a legjobb, de arra nem használom gyakran, mert azért nem olyan olcsó :DD Egyszerűen imádat :D Jah igen és kiszáradt repedezett kézre, bőrre is verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

mijjjamasa01988

2015. február 2.

Én a hajamra használom, nagyon bevált! Mandulaolajjal és jojobaolajjal együtt teszek pár cseppet a hajvégekre és a hajhosszra. Nem törik, szép fényes és puha tapintású lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 2.

roni07

2014. július 17.

A shea vaj igen fogytán van, így gondoltam mostmár beszerzem az argán olajat, hisz olyan sok jót olvastam róla, ideje kipróbálnom. A jojoba olaj nagyon bevált, így bátran vettem ezt az olajat is. Mindenképpen tiszta olajat szerettem volna, és külső-belső használatra egyaránt, így erre esett a választásom. 50 ml-es kiszerelés, 2500.-ft körül nagyon elfogadható kategória. Csöpögtetős üvegcse, éppen ezért teljesen jól adagolható cseppenként. Nekem az illata nem vészes, hamar elillan felkenés után. 1 hete használom, belsőleg még biztos hosszabb idő kell, hogy megtudjam mi fog változni, viszont külsőleg nagyon korrekt már 1 alkalom után is. Esti arctisztítás után használom, termálvíz után felviszem az arcomra, nyakra, dekoltázsra. 5-6 csepp elég. Szépen simítja a ráncos területeket, a pattanásokat leviszi és a pólusokat összehúzza. 2-3 naponta használom és tökéletes még az én zsíros bőrömre is. Jojoba és argán olajjal megoldva a ránctalanítás, zsírtalanítás, simább-puhább bőr. Remélem ilyen jóban maradok az olajokkal, mert nagyon tetszene ez a teljesen natur dolog. :) Eddig mindenképp max. pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.