Dr. Herz

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

60 Db. Napi 1 kapszula!

A készítmény hatóanyagai elösegíthetik a haj és fejbör egészségének megörzését.

Összetevők: Köles Kivonat,  C-Vitamin,  Cinkélesztö,  Magnézium Sztearát,  Kalcium-D-Pantotenát,  Piridoxin-Hidroklorid,  D-Biotin

juditkaa70

2016. március 26.

A Revalid is nagyon jó volt nekem a hajhullásra,de mivel nagy volt tőle az étvágyam,abbahagytam. Kipróbáltam a Dr. Herz haj multivitamin kapszulát,és azt,kell,hogy írjam nagyon tutti termék. Nem okozott nálam nagy étvágyat,és a haj hullásomat is viszonylag gyosan megállította,de végig csináltam a kúrát. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 26.

Bekus

2013. október 29.

Én nagyon szeretem , próbáltam már sok hajvitamint de zsíros lett tőle a bőröm és pattanásosabb is lettem , de ettől nem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.