Dr. Immun

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   herbáriák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: april, Módosítva: 2017. december 14.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   herbáriák
Kategória:   Szépségvitaminok

Komplex összetétele - vitaminok, ásványi anyagok, aminosav és számos egyéb, a haj egészségéhez nélkülözhetetlen komponens - által intenzíven és hatékonyan táplálja a hajhagymákat.

mircilu

2019. május 15.

A samponnal együtt használtam, és dúsabb, jobb tartású lett a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

A samponnal együtt használtam, és dúsabb, jobb tartású lett a hajam tőle.

csikilany

2019. május 2.

Először másik cég szépségvitaminját akartam venni de ez pont mellette volt és összehasonlítottam. Ára ugyanott volt, viszont ebben sokkal nagyon mennyiségben voltak a vitaminok, mint a másikban, és ráadásul azáltal, hogy napi kettő tablettát kell bevenni, a hajszálaim egész nap el vannak látva hajerősítő anyagokkal, ami nekem, mivel drasztikus hajhullásom volt, nagyon fontos. Már több hónapja szedem, és szerencsére most már egyáltalán nem hullik, mikor hajat mosok nincs mindenütt a hajam. A meglévők is sokat nőttek, jobb a tartásuk. A körmöm is megerősödött, most már nem válik le mindig a felső rétege. Csak ajánlani tudom viszont szerintem fontos, hogy legalább 3 hónapos kúrát csináljon az ember, ha komolyabb baja van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Több hónapig szedtem, és láthatóan szebb és sokkal erősebb lett a hajam tőle, és ráadásul a körmöm is! Azóta nem járok műkörmöshöz, a sajátom is rendbe tudom úgy rakni, hogy szép és ápolt, nem töredezik! A felületéről eltűntek a fehér foltok, és a keresztcsíkok. A fodrászt viszont sűrűbben látogatom....Szóval nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

85eva

2019. április 17.

Amióta a cseppel együtt használom, sokkal szebb a hajam, sokat erősödött, elmúlt a hajhullásom. Megérte megvenni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Érdemes szedni mert, én samponnal, hajcseppel, olajjal együtt használtam, és rendkívül elégedett voltam az együttes eredménnyel már 2 hónap használat után. Nőként rendkívül nehéz hajhiányos területet rejtegetni, nekem sajnos ez van, illetve már szinte csak volt, mert nagyon szépen visszadúsult ezen a területen a hajam, és a többi részen is sokkal gyorsabban nő. Már alig látszik a fejbőröm azon a hajhiányos területen, és megint mehetek fodrászhoz, pedig nem régen voltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

sara1980

2019. március 11.

Kb. 2 hónapja szedem, és nagyon meg vagyok vele elégedve, erősebb lett a hajam és sokkal jobb az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

pattelin

2018. március 17.

Hát egy tablettáról nehezebb megmondani, hogy mennyire volt hatásos. Mégis a hajhullás az egy olyan probléma, ami nagy valószínűséggel valamilyen belső változásból ered. Ezért használtam ezt is, végül is vitaminként. A samponnal és a hajszesszel együtt, kúra szerűen alkalmazva, nekem bevállt! Ez a kombináció nekem nagy mértékben csökkentette a hajhullásomat! Most ismét ezzel a problémával kűzdök, újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.