Dr. Immun

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hatását több, célzottan kiválasztott 100%-ban természetes alapanyagból, modern technológiával és egy speciális módszerrel kivont, majd meghatározott arányban elegyített növényi kivonat, valamint kukoricacsíra és olívaolaj biztosítja.

Ideális ápolás a száraz, korpásodó, viszkető fejbőrnek, valamint a szintén száraz, merev, töredezett, és fénytelen hajszálaknak. Kúraszerűen alkalmazva, kiváló hajhullás, korpásodás ellen, haj és fejbőrregeneráló hatású.

sassar

2019. május 27.

A száraz fejbőröm miatt kezdtem el használni, nagyon hajlamos a korpásodásra, és viszket is, szuper rá! A hajszálaimra is egyszerűen nagyszerű! Amióta használom a hajcseppekkel együtt végre karban tudom tartani a korpásodást, és megszűnt a fejbőrviszketésem. Annyira kellemetlen amikor a ruhám tele van fehér korpával, meg össze vissza vakarózok... de végre már nem kell ezzel küszködnöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Seborrheás fejbőrre használom, és nagyon megszerettem. A fejbőrömön képződött korpás réteget nagyon jól fel tudom vele áztatni, sok gondom volt vele korábban, de ez megoldja, és amióta használom, a hajhullásom is megállt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

85eva

2019. április 11.

Kellemes meglepetés volt nem csak az illata miatt, mert nagyon jó, igazi gyógynövényillatú olaj, de a hajamra és a fejbőrömre is jó hatással volt, teljesen kiváltja a balzsamot, ha ezt használom, mellette pedig érezhetően regenerál. Tartottam tőle, hogy zsíros lesz majd utána a hajam, de nem igazolódtak be a félelmeim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Nagyon jó ez az olaj! Pakolásnak is, a kiszáradt hajvégekre is csak külön. Nekem a hajtövem zsíros, a hajszálaim vége száraz, így a végüket szoktam vele bekenni. Ráadásul a hajhullásom is csökkent, sőt egy hajhiányos területen egészen szépen visszadúsult a hajam, a hajcseppel együtt használtam. Nagyon jól kiegészítik egymást, és hihetetlenül jó a hatásuk együtt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

sara1980

2019. március 13.

A kiszárad hajszálaimra és fejbőrömre nagyon jó hatással volt. Nem gondoltam, hogy egy hajolaj ennyire lehet jó. Többször használtam, több hajmosás után. Már a balzsam is bizalomkeltő volt, mert mint balzsam nagyon jól funkcionált, az a száraz fejbőrömmel nem tudott mit kezdeni. De ez még jobb volt, valószínűleg azért, mert hosszabban, több órán át rajta hagytam a fejemen pakolásként. Nagyon jó feltöltötte a hajszálaimat, tartást adott nekik, és samponos hajmosás után mégsem maradt zsíros a hajam, pedig attól tartottam, hogy esetleg összeesett lesz, vagy zsíros hatású marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Zatanii

2014. május 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amikor hajhullás ellen kétségbeesésemben megvettem. Sajnos kár volt, ugyanis ha rá merészelem kenni a fejbőrömre (még csak nem is dörzsölő mozdulattal), a hajam azzal hálálja meg, hogy 2 x annyi jön ki, mint általában. Nem tudom mit csináljak vele, annyira mérges vagyok rá, hogy legszívesebben kihajítanám a kukába, de lehet, hajvégápolónak elhasználom majd valamikor.
Az oldalukon lévő vásárlói vélemények pedig gyanúsan egyféle stílusban íródtak..

Update: Majdnem fél év után elővettem, kipróbáltam hátha ér valamit (már nem hullik a hajam hálistennek). Elkeserítő..érdekes, ha más olajjal masszírozom be a fejbőrömet nem jön ki rengeteg haj, ettől valamiért igen.. -1 és kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.