Dr Jackson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

100%-ig organikus kókuszolajból.

Hidratáló, lágyító és rugalmasító tulajdonságokkal bír, késlelteti a ráncok kialakulását és erősíti a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia