Dr. Lenkei Vitamin

Ár:   485 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Dr. Lenkei szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csibedli, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Dr. Lenkei szaküzlet
Kategória:   Szépítő eszközök

Segítségükkel könnyedén eltávolítható az arctisztítás során használt arclemosó tej, az arcmaszk maradéka vagy az arcradír. Alapos öblítés után többször használható. Kézbe illik, kellemes a felülete, se nem túl durva, se nem túl lágy. Nagyon jól kicsavarható, gyorsan szárad, strapabíró.

Anyaga: viszkóz

Csibedli

2016. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a szivacsot, mind a látványát, mind pedig használni. Finom puha, ugyanakkor elég kemény, peeling helyett is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.