Dr. Lenkei Vitamin

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Dr. Lenkei szaküzlet   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   Dr. Lenkei szaküzlet
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Prémium kollagén teljes értékű fehérjekészítmény aminosavakkal, ásványi anyagokkal és vitaminokkal dúsítva, gyümölcs ízű étrend-kiegészítő italpor édesítőszerrel.

DianaS

2017. szeptember 4.

Csajoknak alap ital! :) Sok minden benne van (mint úgy általában a Lenkei termékekben) amire a szervezetnek, bőrnek szüksége van, sportolás után mindig iszom. Az ízéhez meg hozzá kell szokni, egyáltalán nem rossz, bár elsőre tényleg furcsa lehet. Mind a 3 ízt kipróbáltam és legjobban az epres-málnás és a csokoládés jött be, a vanilliásat nem tudom hová rakni. :) Egyetlen negatívuma, hogy drága ugyebár...
+ akiknek gyengék a kötőszövetei mint ahogy nekem is azoknak kifejezetten hasznos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Hajni1980

2017. január 28.

Én személy szerint megvettem először a könyvet (akkor 1000 forint volt) és utána kezdtem el enni a kollagénport. A lábamon lévő egyre csúnyább visszerek miatt. A könyv szépen felsorolja az egész testre gyakorolt jó hatását a kollagénnek. Ennek egyik hatása a ránctalanító hatás. Mert az van neki!
Belülről tölti fel a bőröd! Tapasztaltam valóban így van. Drága? Igen drága, de erre a hatásra egyetlen kozmetikum sem képes. Én minden másnap ittam, vízzel és már 1 hónap után látható volt a hatása. Mérgesránc ellhalványodott, eltűnt, a fakó, petyhüdt bőr kivirult. Látható szemmel a változás.
Erre egyetlen kozmetikum sem volt képes eddig! Aki megengedheti magának próbálja ki és látni fogja a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.