Dr.Milesz

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Az ecsetelő szemölcs, tyúkszem, a megszarusodott bőr és az elhalt szaruréteg sejtjeinek eltávolítására alkalmas.

30 ml kivonat 3g vérehulló fecskefű hajtásrészének alkoholos kivonatát tartalmazza.

Cicuka22

2020. július 12.

Több, mint egy hónapig napi 2x ecseteltem vele a szemölcsömet, de sajnos nem segített. Eleinte úgy tűnt, hogy lejjebb vitte a duzzanatot és azt hittem el fog tűnni, de sajnos újra olyan lett mint volt és fájt is. Most a Scholl szemölcs fagyasztóját próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

noii93

2016. szeptember 21.

Csak azért kap 4*-ot, mert sokáig tartott neki eltávolítani a szemölcseimet.
De amúgy nagyon jó kis termék, sajnos az ujjaimon alakult ki nem is 1, és sehogy sem tudtam eltűntetni, pedig nagyon csúnyák és látványosak voltak, aztán ezzel az ecsetelővel kenegettem kb 2 hónapon keresztül, mire leszáradtak szépen lassan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Csak azért kap 4*-ot, mert sokáig tartott neki eltávolítani a szemölcseimet.

mrs.imperator

2014. szeptember 24.

Megvettem és bőrkeményedésre, és kisebb szemölcsökre próbáltam, vagy 3 hétig mindennap ahányszor kellett előírás szerint, semmi sem történt :/ Pedig ennyi idő alatt helyre kellett volna hoznia.. Lehet hatásosabb a sima növény használata. Persze a legjobb lenne előtte bőrgyógyásszal megnézetni, mire is kéne ténylegesen. A másik, amire vigyázni kell, hogy csak oda kenjük, ahova szabad, mert öregíti a bőrt! Lehet csak számomra volt ilyen a termék, mert rá van nyomva a matrica, hogy magyar termék nagydíj, szóval nem tudom..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Macsek23

2014. május 15.

Jó hatású a termék, de a friss növény hatása jobb és gyorsabb. Futó szemölcsöknél próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 15.