Dr. Müller Pharma

Ár:   5180 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

anneshirley

2019. március 10.

Ez egy nagyon jó minőségű teafaolaj, de a kiszerelése nem praktikus, mert nem lehet cseppenteni, így akármilyen óvatos vagyok, túl sok jön ki belőle. Az itt feltüntetett ár nagyon el van szállva, kb. 2000-2500 Ft-ért lehet beszerezni 10 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

almakiss

2018. február 16.

Először a kozmetikusomnál találkoztam vele, ahol az illata rögtön megragadott! Mikor megkérdeztem, hogy mi is ez, elmondta, hogy antibiotikus hatása miatt használják, de fontos, hogy mindenképp csak orvosi tisztaságú 100%-os készítményt szabad használni. A pattanásokat/gyulladásokat csökkenti, otthoni kezelés után az elfertőződést megakadályozza. Tippként olvastam, ha esetleg túl tömény, akkor lehet hígítani vízzel. Viszont vigyázni kell, mert erősen allergén készítmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

littlelady

2018. február 9.

Korbejartam minden drogeriat teafaolaj utan kutatva. Ami arban megfelelo lett volna, azok kozul egyik sem volt 100%-os, igy nem szerettem volna megvenni. A mullerben talaltam egyet, viszont azt is dragallottam, es annyira nem voltak jok a velemenyek, mint errol. Vegul nyeltem egy nagyot es megrendeltem :) Tenyleg kis adag szukseges belole, a vizes vattara 2 cseppet szoktam rakni, es azzal torlom at az arcom. Szinte erzem a jotekony hatasat utana, nagyon kellemes! Megelozes celjabol vettem, mert valoszinuleg elobb-utobb lesznek pattanas problemaim egy adott problema miatt, remelem tudja majd orvosolni ezt. Addig is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Rencs

2018. január 22.

Imádom :) Pattanásokra szoktam használni. Mindig van itthon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Imádom :) Pattanásokra szoktam használni. Mindig van itthon

Lillie

2017. május 25.

Ki szokott pattogni a homlokom és arra valami isteni. Ha van egy durvább pattanásom csak lefertőrlenítem vele és máris a gyógyulás útjára lép sőt a gyógyulás is gyorsabb tőla. A pórusaimat is heti egyszer végigtörlöm vele és külön érdekes, hogy bármennyire is tiszta az arcom ha ezzel dörgölöm végig akkor látom a papacson, hogy szedett le még barna koszt rólam. Miért lehet ez?
Az "illata" inkább patika szag de ez engem abszolúlt nem zavar. A kint lévő árnál és sokkal olcsóbban vettem, 1967 Forint volt a 10 ml.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

minoriee

2016. április 27.

Nagyon jó minőségű,sokoldalú kis csodaszer, megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Nagyon jó minőségű,sokoldalú kis csodaszer, megéri az árát!

Floi

2016. április 5.

A legjobb minőségű teafaolaj, amit eddig használtam! A nagy kiszerelést szoktam venni, úgy nem olyan vészes az ára. Nálam pattanásokra csak grapefruit mag cseppel együtt vált be, de úgy tényleg szuper. Használom még szőrtelenítés után fertőtlenítésre, és lábkrémhez csepegtetve. A legtöbbet azonban a hajamon segített. Kamasz korom óta zsíros, gyakran korpás hajam van, de amióta a Coslys SLS mentes samponját használom, amibe minden hajmosáskor 5-5 csepp teafa és rozmaring illóolajat csepegtetek és a tenyeremben elkeverve viszem fel a hajamra, a korpa teljesen eltűnt, és elég csak 5 naponta hajat mosnom. A második samponozásnál 5 percet szoktam rajtahagyni, aztán leöblítem. A fejbőröm nem viszket többé, a hajam pedig extra gyorsan nő! Tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

diana94

2016. január 19.

Nálam már használatban van a második üvegcse, nagyon jó kis termék! Mivel nem olcsó, érdemesebb a nagyobb kiszerelést választani,úgy jobban megéri és jó sokáig elég.Pattanásra és herpeszre szoktam használni, rendkívül hatékony szer. Ha épp előjön egy szörnyecske az arcomon,éjjel bekenem vele , reggelre pedig elég jól leviszi a puklit. Fertőtlenítésre is nagyon szuper..illetve tényleg mindenféle problémára. Az illatát meg kell szokni, nem túl szokványos, nekem elsőre zavaró volt picit, de már megkedveltem azóta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

86csilla21

2015. április 27.

Jó teafa olaj, de aranyárba mérik. 60 millilitert tudok vennni 4000-ért online( nem ebből a márkából), ami ugyanúgy orvoskönyvi minőségű. Na az nagyon sokáig elég. Ez a fajta több mint 2000 forint. Tisztán látszik a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

reni517

2014. szeptember 14.

Abbahagytam a fogamzásgátlót, ez miatt nagyon pattanásos lettem.1 hete használom ezt a teafaolajat de nagyon meg vagyok elégedve vele!Esténként arctisztítás után kenem fel az arcomra.Már most messze nem olyan pattanásos a bőröm mint volt.Pozitív benne hogy teljesen természetes anyagból van.Nem mérgezem a bőröm vegyszerekkel!Drága de sokáig elég és megéri!
Csak ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Csak ajánlom!:)