Dr. Nagy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Orvosi mézfű (melissa officinalis), kamilla, zsálya: nyugtató, gyulladás csökkentő hatás!
Rozmaring: hajgyógyászatilag elsősorban vérkeringés fokozó hatású!
Mindenféle eredetű zsírosodás esetén hatnak a fejbőrre, de sosem a kiváltó okot szüntetik meg!

A spirulina alga jótékony hatását hozzáadva: olyan enzimeket, vitaminokat, tápanyagot vihetünk a fejbőrbe és a hajhagymába, ami más termékcsaládban nem szerepel!

Segít a fejbőr immunrendszerét visszaállítani, ezért erős hidratáció hiány, irritáció, fejbőrhámlásos tüneteknél mindenképp az egyik kezelőanyagként kell hogy szerepeljen!