Dr. Nagy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Tiszta vizet köt meg, kiváló hajbalzsam hatású.
A fejbőr permeabilitás rendezésére, a hydrolipid réteg egyensúly rendezésére kiváló!

A spirulina alga jótékony hatását hozzáadva: olyan enzimeket, vitaminokat, tápanyagot vihetünk a fejbőrbe és a hajhagymába, ami más termékcsaládban nem szerepel!

Segít a fejbőr immunrendszerét visszaállítani, ezért erős hidratáció hiány, irritáció, fejbőrhámlásos tüneteknél mindenképp az egyik kezelőanyagként kell hogy szerepeljen!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kami_ll

2018. április 20.

Sajnos októbertől áprilisig rettentő száraz a fejbőröm. Amint kijön az igazi meleg és napsütés kb. egycsapásra eltűnik a probléma, de az említett időszakban nagyon megkeseríti az életem. Nagyon sok dologgal próbálkoztam, kénes sampon, argán olaj, lush termékek, de semmi se segít, és mindezek mellett a hajam pedig gyorsan zsírosodik ilyenkor/vagy ezektől a termékektől. Aztán kipróbáltam ezt a pakolást (azóta már többször is). Jelenleg valamelyest mérsékli a szárazságot, bár meg nem szünteti, de volt már olyan év is amikor tökéletesen kordában tartotta. :( DE, legalább nem zsírosodik a hajam közben, így összességében még is sokkal jobb megjelenést kölcsönöz a hajamnak/fejbőrömnek. Hozzáteszem nagyon kevés vizet iszok, így lehet önmagában ezért kevés a pakolás nekem, de tényleg segít, így sokaknak jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.