Dr. Nona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vajdavivien95, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Dr. Nona óceán sampont az egész testre lehet használni felnőtteknek és gyermekeknek is, ugyanis ez egy lúgmentes folyékony tisztálkodószer, melyet sminklemosóként is lehet használni. Gyakori használatra alkalmas.

Kiszerelés: 250 ml

gabriellabrowne

2014. november 3.

Körül-belül derékig érô hajam van, alapból nagyon sok sampon kell rá. Ebbôl rengeteg kellett, mert egyszerûen nem tudtam kevéssel rendesen megmosni + hamar elfogyott. Viszont gyönyörû lett tôle, de még mindig nem éri meg megvenni, még akkor sem, ha hetente egyszer mosok vele hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 3.