dr. Organic

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2015. május 28.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

• Ajakbalzsam bioaktív olívaolajjal és citromolajjal véd, hidratál, táplál.
  • 15-ös UVA és UVB fényvédő faktorral. Az összetevők minimum 70 százaléka bio-gazdálkodásból származik. Kivétel a víz és a só.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dorkyi

2018. március 22.

Az illatába szerelmes lettem. Jól ápolt, elég sok is van benne, de találtam jobbat. Mivel fanatikusan gyűjtöm az ajakápolókat, szeretem a változatosságot, így mindig van belőle egy otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

MedicineDerm

2017. június 17.

Az ember egy olívás terméktől azt várná el hogy diszkrét illata van és jól hidratál... hát ez picit alulteljesített, mert erős citrom illóolaj árad belőle, és teljesen átlagosan hidratál... ami még így is sokkal jobb, mint a piacon levő sok ajakkence, de a márkához és az árához képest elég sovány

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

senskin

2016. február 11.

Nekem nem jött be. Hiába kentem a számat, cserepes volt és nem hidratált. Szeretem az olívás termékeket, de ez csapnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.