dr. Organic

Ár:   3680 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dalma1111, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Damaszkuszi rózsaolajjal készült tonik. Bioaktív tisztítás és tonizálás. Élénkítő, aromatikus illóolaj, mely rózsavízzel, a varázsmogyoró és az aloe vera bioaktív natúr hatóanyagaival kombinálva gyengéd tisztító és stimuláló hatású tonikot alkot. Felfrissíti és kiegyensúlyozza az arcbőrt. Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére

kisko

2018. április 17.

Féláron volt a Rossmannban, tetszett az INCI, impulzusvásárlás. A legjobb tonik, amit valaha használtam. Frissen mosott arcba beleütögetni egy adagot, tényleg jól van megfogalmazva: felfrissít és kiegyensúlyoz. Melegebb időben ha még nem akarok teljesenen arcot mosni délután de úgy ki is van száradva a bőröm és be is van zsírosodva, paskolok kicsit ebből és jó vagyok még pár órára. Tápláló, illatos, ha elfogy, biztosan veszek még. Érzékeny bőrűeknek nem biztos, hogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nemlin

2017. október 21.

Egy hónapja használom reggel-este, s nagyon megszerettem. Itt a Krémmánián olvastam először arról, hogy létezik hidratáló tonik, ez az első, amit kipróbáltam. Arctisztítás után végre nem kiabál a bőröm azonnal hidratáló krém után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

Catlover

2016. június 23.

Nekem bevált, jól hidratál, imádom az illatát, kicsit bizsergető, nagyon érzékeny bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

Timi92

2015. december 12.

Meglepődve látom az előttem szólók véleményét, ugyanis Én nagyon szeretem ezt a terméket. Az összetevői csúcs szuperek, hogy őszinte legyek szívesebben nyúlok ez után, mint a micellás víz után. Nagyon igényes már maga a csomagolása is, az állaga engem is a vízre emlékeztet, de nincs ezzel baj, elvégre is tonik..Nagyon kellemes rózsás illata van. Miután áttörlöm vele az arcom bizsergető érzést hagy maga után, minden szennyeződést eltávolít, nyugtatja a bőrömet és feszes, hidratált érzése marad a bőrömnek. Szerintem nagyon jó kis termék, bár nem minden nap használom, de ha hozzányúlok biztos, hogy elégedetten teszem vissza a polcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Morci

2013. augusztus 13.

A tonikkal elégedettebb vagyok, mint az arclemosó tejjel. Kellemes, nem túl erős rózsa illata van, abszolút nem szárít, viszonylag gyorsan szárad. Azért találkoztam már ennél jobb tonikkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

edvina

2013. március 25.

Az én bőrömnek sem jött be, lehet, hogy nem kellene olyan sokféle összetevőt belerakni, mert a végén így jobban allergizálhat. Az arcbőröm nekem nagyon érzékeny, lehet, hogy azért nem szerette....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

Réti_D_smink

2012. április 21.

Mindenben egyetértek az előző véleménnyel, minden igaz a termékre, amit leírt. De mégis valamiért nem szereti a bőröm és pattanásos lesz tőle. Én eddig a Hélia D tonikját használtam és valahogy azt jobban szereti a bőröm. De miért (?) én sem tudom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

Dalma1111

2012. január 14.

Nagyon szeretem a rózsa tonikokat, ha tehetem mindet kipróbálom, ami a kezem ügyébe kerül. Ennek organikus az illata valóban! Sok rózsatonikot használtam már, de ennek a legerősebb az illata. Úgy tudom, hogy a damaszkuszi rózsatonikok a legjobbak. Egyetlen egy hátránya van, hogy picit ragacsos az arcomon, de valahol örülök is ennek, mert ez azt jelenti, hogy tényleg van benne rózsakivonat és nincsenek benne mesterséges színezékek és parabének. A Müllerben vettem, közepesen drága, de megéri. Nincs agyonvizezve, mivel a színe is sárga olajos. Aki teheti és szereti a rózsatonikokat, az feltétlen próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.