dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, tápláló olaj, mely a legtöbb bőrtípus számára javasolható. Az arc, és a test egész felületén érdemes használni. A rózsaolaj, csipkebogyó, és jojobaolaj egyedülálló keveréke hatékony antioxidáns, mely lassítja az öregedést, miközben regenerálja, táplálja a bőrt. Bőrtípustól függetlenül javítja a hegek, terhességi csíkok, és az egyenetlen bőrtónus állapotát. A szabadgyökök semlegesítésével harcol a sejtkárosodás ellen, ezáltal kisimítja a ráncokat. Regenerálja a sérült szövetet, megnyugtatja a száraz bőrt. Regenerál napozás után is. Az E-Vitamin olaj Healthy Readers Magazin közönségdíjas termék.

MissNickole

2017. február 9.

Ez csak simán egy olaj keverék, az E-vitamin tartalma pedig nem tudjuk mennyi:(
Az első összetevő pedig sima napraforgó olaj...

Ha bőrhibák akkor inkább javaslom a természetes teljes értékű E-vitamint.
Ebben valószínűleg csak d-alfa-tocoferol van, de a béta, gamma, delta stb. is fontos.
A tocopherol kifejezés elég tág sajnos:((((
Ezért az árért pedig tudunk természetes tiszta komplex E-vitamint, vagy E-vitamin olajat vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Ez csak simán egy olaj keverék, az E-vitamin tartalma pedig nem tudjuk mennyi:(
Az első összetevő pedig sima napraforgó olaj...

Ha bőrhibák akkor inkább javaslom a természetes teljes értékű E-vitamint.
A tocopherol kifejezés elég tág sajnos:((((

szevi

2016. október 13.

Pár napja kezdtem el használni a szem alatti ráncokra, éjszakánként. Egy picit mintha elkezdtek volna visszahúzódni, de még várok a csodára. Kiadós kiszerelés, semleges illat.

UPDATE: A márka argánolajával együtt használva, 1-2 nap alatt rendbe tudja hozni a megviselt arcbőrt, a szem alatti karikákat. Türelmesnek kell lenni, de így tuningolva tényleg hatásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Floi

2016. április 6.

Próbáltam szemkörnyékre, arcra, testre, de sehol nem éreztem különösebb hatását. Engem nem győzött meg egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Kencefice

2014. november 21.

Nagyon jó ez az olaj, éjszakára használom. Semleges az illata, reggelre kipihent bőrképet ad.
Egy bajom van vele, hogy az adagolójából nehezen jött ki, ezért azt kivettem belőle, azóta folyik mindenhova és sokkal gyorsabban fog elfogyni, mint az indokolt lenne.

Pontot azért nem vonok le, végülis én csesztem ki magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Pontot azért nem vonok le, végülis én csesztem ki magammal.

klaresz

2014. október 13.

az egész e-vitaminos termékcsalád egy csoda! a mindentől kipattogó bőröm egyetlen megnyugtatója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

szivi81

2014. február 15.

testápolóval elkeverve, terhesség alatt használom, nagyon jó állagú, könnyen terül, beszívja a bőröm, és lehet hogy őmiatta, lehet a genetika miatt, a hasam egyáltalán nem repedt meg. az E vitaminos termékcsalád 3 tagja közül, amit próbáltam, ezzel az eggyel vagyok elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

bogarka

2012. október 21.

Csodát nem művel, de egynek jó. Illatra kellemes, remélem hosszútávon csinál valamit, mert nagyon kiadós a kiszerelése, de tényleg nehéz kinyerni belőle az olajat. Finom az illata, pattanást, mitesszert nem okoz, nem zsírosít jobban. Éjszakára használom, reggelre a javát beszívja, azt hittem az arckérmeket is helyettesíti, de talán annyira nem. Puhítja a bőrt, de se nem húz le gyulladást, sem nem segít a hegeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Sheila

2012. szeptember 21.

Titkos csodaszerem. :-) Este használom, lényegében éjszakai krém helyett, alvás közben úgysem zavar, hogy olajos az arcom. De szoktam sima hidratáló krémbe is belekeverni, akkor könnyebben beszívódik. Alapból eléggé zsíros a bőröm, de egyáltalán nem zsírosítja jobban, sőt, reggelre tökéletesen beszívódik és olyan puha bőrrel ébredek, hogy nem győzöm cirógatni az arcomat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Andicska

2012. szeptember 21.

Én arcra soha nem használnám, mivel így is könnyen zsírosodik a bőröm. Fogyási csíkokat próbáltam vele elhalványítani, sajnos azokat meg sem mozdította.
A könyök, térd bőrét viszont szépen helyreteszi, ha érdesebb egy picit, most pedig szemöldöktetoválás után próbálgatom a Bepanthen Plus helyett, úgy néz ki, remekül beválik, szépen gyógyít, és természetesen nem hagyja kiszáradni a tetovált bőrt.

Amúgy sajnos nagyon nehezen kinyerhető az olaj az üvegcséből (vagy csak én szerencsétlenkedem el..? :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Calo(z)

2011. november 17.

Nagyon szeretem, minden cseppje megérte. Hatalmas adag, tekintve, hogy tényleg elég 3-4 csepp az egész arcra. Kellemesen puhítja a bőrt, viszont nem szívódik be teljesen. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract