dr. Organic

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális és fertőzés gátló tulajdonságát a bőrbe mélyen behatolva fejti ki. Antiszeptikus hatásával gondoskodik a bőr higiéniájáról, miközben fenntartja a természetes egyensúlyt. Sérülések, vágások, horzsolások, harapások, csípések, égések, napégés esetén. Fogínyvérzésre.

Nem okoz égő érzést.

rekamer

2018. október 25.

Első teafa olajom valaha, tág pórus összehúzásra vettem.
Magában kentem fel tisztítás után pár cseppet vattakorongon. Tényleg összehúzza a pórusokat és a gyulladt pattanásokat is eltünteti 1-2 nap alatt. Ezt viszont ne csináljátok huzamosabb ideig (hiába írja a doboz/ tájékoztató), mert papírosra szárad a bőrötök. Krémbe keverve használtam még, szépen vegyíthető vele, jól beszívódik a bőrbe.
Az ára miatt viszont vettem utána pár olcsóbb fajta teafa olajat. Azok szagra mintha különböznének kicsit és nem is terülnek ilyen jól, nehezebbnek érződnek. Krémmel nem vegyültek olyan jól, helyileg pattikra téve több nap kellett nekik. Lehet a többi anyag, amivel azokat felütötték, lehet a bőröm szokott hozzá az anyaghoz (vagy mind2). Annyi biztos, hogy jobb minőség, mint amit az illóolajok közül kapsz ki teafaolaj.

Drágának viszont szörnyen drága mennyiséget tekintve. :( Fáj a szívem levonni 1 csillagot, mert ez volt az első pórus összehúzó és pattanás lelohasztó, ami nekem életemben először hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Első teafa olajom valaha, tág pórus összehúzásra vettem.

rea3

2016. március 24.

Nagyon ritkán használtam és csak helyileg, mert szerencsére már nem igazán küzdök pattikkal. Viszont az ilyen ritka alkalmakkor éberen figyeltem, hogy mit tud. Hát nem igazán győzött meg. Szerintem is vannak tőle sokkal jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 24.

esztie

2015. április 23.

Csak nehany pottyot hasznaltam a pattanasokra, talan lejjebb huzta oket reggelre, de hasznaltam mar hatekonyabb "pattanastalanitot is".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

AnnaPanka

2014. június 30.

Az arcomra tettem belőle néhányszor, mert elég pattanásos vagyok sajnos. Nem mondom, hogy eltüntette őket, de azért javított rajtuk valamennyit. Azt hozzá kell tenni, hogy nekem valószínűleg hormonális eredetű pattanásaim vannak, arra meg kenhetek bármit, max mérsékelni tudja, tehát így nézve egészen jól teljesített ez az olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

maaya83

2012. március 7.

Nagyon jó termék használatát most hagytam abba mert jön a jó idő és ilyenkor fénylett tőle a bőrőm.Télen egyetlen egyszer sem volt száraz a bőrőm pedig csak lefekvés elött használtam.Nagyon bevált!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Illatanyagok: Limonene