Best of Beauty 2019

Dr Renaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fecske, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Helyreállító balzsam azulénnal, levendula illóolajjal, és lágyító olajokkal gazdagítva. Táplálja, lágyítja és nyugtatja a bőrt.

Kifejezetten ideális napozás vagy borotválkozás után, és télen.

Kiszerelés: 50 ml

n.zsofka

2015. november 3.

A kozmetikusom ajánlására vettem meg. Pattanásos , kombinált bőröm van és ez a krém csodát tett vele. Nagyon gazdag, zsíros formulájú krém , kezdetben azt hittem ez az én arcbőrömre egyáltalán nem előnyös mert csak még jobban "bezsírosítja" de ennek ellenére kitűnően bevált. A pattanásokat és gyulladásokat eltüntette, mióta ezt használom egyáltalán nem jöttek elő. A mitesszerek eltüntetésében nem segít de nekem ennek ellenére így is a kedvenc krémem. Az állagának köszönhetően kis mennyiség kell belőle ezért nagyon sokáig elég ez a kiszerelés. Az ára elég borsos de szerintem megéri ha valaki egy minőségi terméket szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.