Dr Renaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fecske, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Méregtelenítő habzó krém.

Ez a krém könnyű, puha és élénkítő habbá válik, mely gyengéden eltávolítja a sminket és szennyeződéseket. A sárgarépa kivonat ragyogóvá teszia bőrt, a szója kivonat méregteleníti, a barna alga kivonat pedig védi a bőrt a szennyeződésektől. A bőr tiszta, sugárzó, és újra lélegzik.

Kiszerelés: 120 ml