Dr. Wolff

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Enne, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Metrosa 7,5 mg/g gél az ún. rosacea kezelésére javallt, az arc kivörösödése, illetve az esetlegesen ezzel együtt járó pusztulák (kis, váladékozó hólyagok) esetén, fokozott gyulladásnál, illetve a betegség állapotának romlásakor alkalmazható.

1 g Metrosa gél hatóanyagként 7,5 mg metronidazolt tartalmaz. A metronidazol hatékony a bőr gyulladását kiváltó gombák és egyéb kórokozók ellen. Rosacea esetén a metronidazol gyulladáscsökkentő hatása tovább javítja a beteg állapotát.

Összetevők: Metronidazol,  Fenoxietanol (Ph. Eur.),  Hipromellóz (E 464), Propylene Glycol, Tisztított Víz

MariannKonkoly

2018. február 6.

Nagyon érzékeny rosaceas bőrömre a bőrgyógyász írta fel, 3 naponta használom esténként és egy valóságos csodaszer! A hajszalerek és a pirossag halvanyodott, viszont azert csak 3 naponta használom mert nagyon szarit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Enne

2016. szeptember 2.

Csodaszer! A legkiválóbb krém rosacea-ra. Már évek óta szenvedtem ebben a betegségben, amikor végre rájöttek, hogy mi a baj (végül magánorvos jött rá, de akkorra már én is sejtettem, mi lehet a probléma a rengeteg bőrbetegség között kutakodva). Ezt írta fel rá, minden este bekentem vele az arcomat, és teljesen elmúlt. Visszahúzódtak az apró hólyagok, a nyomuk hamar elmúlt, és halványította a pirosság mellett a hajszálértágulatokat is. Nagyon szépen visszahúzódott, ha ritkán mégis kijön rajtam, bekenem egyszer, max. kétszer, és teljesen visszaszorítja jó időre megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.