Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Vivianka, Módosítva: 2018. február 20.

Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcsus

2014. július 24.

Tipikus "amíg nincs itthon normális vatta, addig elhasználom" típusú termék. Arctejhez jó, de egy körömlakk-lemosást már nem élne túl. A gyengébb sminket leszedi, mondjuk egy szempillaspirál-tus kombóval még valahogy megbirkózik.

Update: Egészen megszerettem ezt a vattát. Nyilván nem csodaszer, de hasznos tagja lett a piperepolcnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Vivianka

2013. június 22.

Nah, ezt senkinek nem ajánlom. A DM-ben vettem potom pénzért, és azt kell mondanom, rémes. Szöszösödik, és az illata is olyan meghatározhatatlan. Egyszerűen büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.