drop organics

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsi216, Módosítva: 2018. december 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Arcápoló olajszérum stresszes, fáradt bőrre

A szérum antioxidáns hatású összetevői támogatják a bőr regenerációs folyamatait, és segítik a ragyogó, élettel teli arcbőr visszanyerését.

Főbb összetevők:

• bio vadrózsa olaj: kiváló antioxidáns, fokozza a bőr rugalmasságát
  • bio ligetszépe olaj: gamma-linolénsav forrás, a hám regenerációját segíti
  • bio homoktövishús olaj: antioxidáns hatású, bőrnyugtató, sebgyógyító

Vegán, kőolajmentes, parabénmentes, mesterséges színezőanyag-mentes, mesterséges illatanyagmentes, mesterséges tartósítószer-mentes, állatkísérletektől mentes, szilikonmentes, pálmaolaj mentes.

Marietta1977

2019. augusztus 24.

Már több üveget elfogyasztottam belőle, igazi kincs. Téli időszakban must have. Most nyáron is hasznát veszem mert a nap hatásait el kell tüntetni 😁 csodásan regenegalja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Blackxentric

2019. augusztus 19.

Hihetetlen, hogy még nem véleményeztem. Benne voltam a tesztelő csapatban. Nagyon szerencsésnek érzem magam amiért kipróbálhattam. Zsíros bőröm van azóta is. Nincs az a kence ami rendesen beszabályozza. A bőröm természetesen képtelen volt veszívni ezt az olajat, tudtam előre, hogy így lesz. Konkrétan egy csepp elég volt az egész arcomra. Reggelre viszont kellemes puha bőr fogadott minden használat után. Az illata semleges, natúr cseppet sem zavaró. A talán 5 ml adag amit tesztelésre kaptam elég volt két hónapig nekem, úgy hogy minden másnap használtam. Amíg használtam nem igazán jöttek elő pattanások. Mondhatom, hogy elégedett voltam vele. Pusztán azért nem vettem meg a teljes kiszerelést, mert szeretek kísérletezni a termékekkel, de könnyen előfordulhat, hogy egyszer megvásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil