Dsquared²

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2016. június 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Illatcsalád: fás

Illatjegyek: ibolya, cédrus, bors, liliom, vetiver, tömjén, pézsma, ámbra

Ár: 17900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: lásd a hirdetésben , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Ár: 27900 , Eladó: Phantomia

gyooongyi

2018. február 17.

A férjem illata.
Fragranticán azt írta valaki, csak outdoor tevékenységhez tudja elképzelni. Már akkor tudtam, hogy nekünk bárhova jó lesz és nem csak az outdoor életünk miatt. Nincs benne az a tipikus összetevő, ami számomra szinte minden férfi illatban jelen van.
A következő jelenet írja le a leghűebben... Barátoknál vagyunk, lányok a fonóban az asztalnál, fiúk balra el csavarogni. Percek múltán felsóhajt a barátnőm: hmmm..mi ez az illat??... ez valami gyönyörű!
A She wood méltó párja, fa és zöld, pici ibolyával, ami lágyít a kompozíción.
És igazi uniszex! Amilyennel még nem találkoztam. A férjemen nem válik nőiessé és rajtam sem vált férfiassá. Az Omnia Green Jade-ra emlékeztetett magamon. A She wood-ban több az ibolya, így mégiscsak őt szeretem jobban magamon.
Bőrközeli és mégis fantasztikusan erős a hatósugara vagy inkább jelenlétnek mondanám.
Ha az autóba beszállunk két illattal, mindig ő győz:-D De nem kiütéssel...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 17.

A férjem illata.
A She wood méltó párja, fa és zöld, pici ibolyával, ami lágyít a kompozíción.
Ha az autóba beszállunk két illattal, mindig ő győz:-D De nem kiütéssel...