Duchesse

Ár:   480 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló minőség, rendkívüli tisztító hatás. Egyik oldalán lévő különleges szálstruktúrája gyengéd, alapos tisztítást tesz lehetővé. Klórmentesen fehérítve.

narancsdzsem

2018. december 19.

Borzasztóan vastag, sokkal több termék fogy vele. Ráadásul drága. Vegyetek Ebelin-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Valentine

2018. október 23.

Régóta keresgélem a megfelelő vattakorongot. Ez a fajta elég puha, nem esik szét, mialatt mosom le vele az arcom. és nem is karistolja azt. Kicsit nehéz kiszedni a csomagból, de jó áron van és tényleg jó. Már második alkalommal vettem újra. Annyi, hogy már változott a csomagolása. Egyelőre maradok ennél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

herczegno33

2018. október 18.

A lidl micellás lemosóival haszálom. Elègedett vagyok vele. A redős oldal a sminket szèpen lehozza. A másik oldalát a körömlakkok lemosásához használom. A csomagolás is praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

TheGirl

2018. október 5.

Én nem vagyok maradéktalanul megelégedve vele. Nem esik szét a korong, de én úgy gondolom, hogy nem elég puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Kremcica

2018. április 15.

A Lidl saját márkásával kombinálva használom és egészen jónak találom. A Lidlöshöz képest sokkal puhább, szerintem azon mostanában változtatták valamit. Viszont ez elég vastag, sok anyagot szív magába és nagyon könnyen ketté lehet szedni. Amivel csak az a baj hogy néha magától is megtörténik és egy fél pamacs meg semmire sem elég. Jó választás ha épp akciós, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

kiralykislany

2017. december 4.

A 140 darabos, design edition-t vettem belőle, és szerintem elég vacak. Mivel nincsen körbe perforálva, szinte azonnal szétjön, ahogy kiveszem a csomagolásból. Micellás vízzel használom, egyáltalán nem gazdaságos, mivel rengeteg terméket magába szív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Tisza0814

2017. május 21.

Kellemesen csalódtam benne, azt hittem sokkal rosszabb lesz mint az aldi rózsaszin ombia sminkvattája amit több éve használok és még nem találtam tőle jobbat. Nem volt időm bemenni az aldiba, így megvettem ezt és nem bántam meg. Nem válik ketté amikor kiveszem a csomagból, jó nedvszívó és puha, de az ára miatt csak 4*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

Ennie86

2017. május 13.

Nekem ebből a mini csomag van meg (35 db-os). Kicsit foszlós és vékonyka, de egyébként semmi baj vele. Ha erősebben dörzsölöm a lakkot, akkor nagyon hamar szétmegy. Sminklemosásra szerintem jobban beválhat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

ronoad

2017. április 20.

Nekem teljesen megfelel. Próbáltam dm saját márkását is...pont ugyan azt tudja ez is mint az.Szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

tonic

2016. május 1.

Több próbálkozás után ennél maradtunk,mert pamut,többször újravettük,mert semmi gondunk vele,rendesen tisztít,bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.