Duchesse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GeoNautic, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Gyengéd és alapos tisztítás. A mikrofinom peeling gyöngyök megtisztítják a bőrt a szennyeződésektől, és kíméletesen eltávolítják az elhalt hámsejteket. A sugárzóan szép arcbőrért.

TitaniaBell

2018. április 15.

Már más a csomagolása, lilás színű, és a korong radírozós oldalára lepkék vannak nyomva, ők "radíroznak" használat közben.
De a lényeg, hogy egy hozzám hasonló bőrradír-fanatikusnak ez egy szupertermék! :) Imádom, hogy arctisztítás közben ezt a műveletet is el lehet végezni. A sima oldallal leszedem a szempillaspirált, a radírozós oldalával pedig átmegyek az egész arcomon, de mivel olyan kis finoman tisztít, ezért néha még a szemhéjamon is, mert a radírozás annak is jól tesz időnként.
A mérete is a lehető legjobb, mert alkalmanként egyetlen egy elég, míg a hagyományos méretű korongokból mindig 2-3-at elhasználtam. Mióta rátaláltam, nem is akarok más arctisztító korongot kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

darcy

2013. június 3.

Eddig a szintén Müller-es DemakUp korongot használtam, ám a múltkor nem volt, úgyhogy azt gondoltam, hogy ez is jó lesz helyette... Hát nem! Ez szörnyű!
A másiknál a nedvességtől kicsit felpuhultak a kis kék "rostok", és így finoman radírozott. Ez meg olyan, mintha durva homokkal dörzsölném az arcomat. Karmol-karcol, szinte már fáj. Hiába nem nyomom rá a bőrömre. A másik oldala szerencsére sima, így el tudom, használni, de soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Wyctorie

2012. november 12.

Még nyár elején vásároltam a Müllerben. Szerettem, de nem találok már egyik üzletben sem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

GeoNautic

2011. július 22.

Először találkoztam olyan vattakoronggal, aminek az egyik oldalán apró kis gyöngyök vannak, így arcradír használata nélkül, mondjuk csak tonikot vagy arclemosót használva is peelinghatás érhető el. Az a jó benne, hogy mindenki csak annyira nyomja a bőrére, amilyen erősségű arcradírt szeret (pl. van, akinek a maga nemében tökéletes St. Ives Apricot Scrubja túl erős). Azonnal beleszerettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.